w

Stworzył kopię Fall Guys i wkręcał swoich widzów, że ma wcześniejszy dostęp do 2 sezonu

Jeden z popularnych programistów, nagrywających na Youtube postanowił zrobić sobie całkiem ciekawy żart.


Dani to znany youtuber, mający ponad 1.3 miliona subskrypcji na Youtube. Jakiś czas temu postanowił wykorzystać swoje umiejętności programistyczne i stworzyć na szybko kopię Fall Guys.

Co ciekawe, wyszło mu to zadziwiająco dobrze, jak na kilka dni pracy. Jak sam mówi na swoim filmie, skopiowanie Fall Guys zajęło mu mniej, niż tydzień.

Jak programista wkręcił swoich widzów?

W mniej, niż tydzień, powstała bardzo podstawowa kopia Fall Guys, ale i tak o wiele lepsza od tego, co już można znaleźć w sieci. Jak to wyglądało?

Video

Youtuber umieścił krótki klip z rozgrywki na swoim Twitterze i Facebooku, by obserwować efekt swoich działań. Okazało się, że całkiem spora ilość osób nabrała się na jego żart i pytała, w jaki sposób można dostać się do bety 2 sezonu. Wielu graczy komentowało, że to nie 2 sezon, a cały rework.

Efekt zapewne byłby jeszcze lepszy, gdyby Dani zrobił to na losowym koncie, a nie swoim glównym – ludzie znają jego możliwości i umiejętności w tworzeniu gier, więc od razu wydało im się to dość podejrzane.

Ta wersja raczej nigdy nie zostanie udostępniona szerszej widowni i nie trudno zrozumieć dlaczego. Projekt bardzo ciekawy i faktycznie miał prawo zadziałać, jeżeli byłby od razu promowany na innym koncie.

DołączObserwuj
Więcej z Fall Guys