w

Twórcy Fall Guys potwierdzają, że trwają prace nad crossplay. Wszystko, co o tym wiadomo

Fall Guys osiągnęło ogromy sukces w niewiele ponad tydzień. Producenci potwierdzili prace nad crossplayem.


Fall Guys osiągnęło ogromy sukces w kilka dni. Tytuł trafił na szczyty list przebojów jako jedna z najczęściej granych niezależnych produkcji roku. Najnowszy battle royale Mediatonic oferuje całe mnóstwo minigier, które zapewniają rozrywkę na długie godziny, co skutecznie urzekło społeczność fanów.

Za sukcesem często stoi presja i nie inaczej jest w tym przypadku. Użytkownicy Fall Guys już zgłaszają mnóstwo pomysłów na grę i zauważają kwestie, które należy rozwinąć. Wymagania rosną niezależnie od tego, czy chodzi o nowe poziomy, elementy kosmetyczne czy tryby rozgrywki.

Czy należy spodziewać się crossplay w Fall Guys?

W chwili obecnej gracze korzystający z PC oraz PlayStation 4, to dwie różne bazy użytkowników. Grając w Fall Guys za pośrednictwem komputera nie mamy możliwości połączenia się z graczem używającym konsoli.

Projektant tytułu, Joe Walsh, potwierdził, że zespół deweloperów w Mediatonic bada kwestię crossplayu w Fall Guys.

Fall Guys zbiera ludzi do wspólnej zabawy w zdrowe gry. To sensowne, iż crossplay jest tego częścią.

Nie wiadomo kiedy fani mogą spodziewać się crossplayu w Fall Guys, mimo, iż potwierdzono, że ten jest w trakcie tworzenia. Przed deweloperami w jednym momencie otworzyło się mnóstwo drzwi, więc mają teraz ogromną ilość pracy. Wypowiedź na temat crossplayu można zobaczyć na poniższym materiale:

Warto dodać, że już niebawem, Fall Guys może zostać przeniesiony również na wersje mobilną. To informacja, którą leakerzy znaleźli w plikach gry.