w

Wszystko, co trzeba wiedzieć o Fall Guys przed zagraniem. Gra TOP 1 na Twitch

Fall Guys to strzał w dziesiątkę, przynajmniej na Twitchu.


Fall Guys to bardzo ciekawa gra, która szturmem przebiła się na Twitchu. Wielu streamerów gra w nią dla relaksu, co nie oznacza, że nie ma tutaj żadnej kompetytywności. Produkcja wygląda tak, jakby była przeznaczona dla najmłodszych, ale zdecydowanie tak nie jest.

Bardzo często Fall Guys jest porównywane z Battle Royale i faktycznie coś w tym jest. Przeciwnicy mogą nam nieco utrudnić grę i choć nie ma tutaj likwidowania, to rzeczywiście wygrywa najlepszy.

Co trzeba widzieć o Fall Guys?

Gra jest obecnie darmowa na Playstation 4 w pakiecie PS Plus. Nadal jednak większość gra na komputerach. Fall Guys na Steamie kosztuje 71,99zł, więc wcale nie tak mało, jak można by było się spodziewać. Póki co posiadacze innych platform muszą się obejść smakiem.

Cała gra polega na zręcznościowym ściganiu się z innymi graczami. Tworzymy swoją postać i dołączamy do wyścigów, podzielonych na różne etapy. Jeżeli będziemy w tyle stawki, to po kilku rundach zapewne odpadniemy. Proste, zabawne i relaksujące.

Fall Guys jest sporą szansą dla nowych streamerów, którzy chcą się przebić. W tym momencie produkcja jest na 1 miejscu pod względem popularności na Twitch i wiele osób klika w tę kategorię by zobaczyć, o co konkretnie chodzi.

Gra ma otrzymywać sporo nowej zawartości wraz z kolejnymi tygodniami. Można się więc spodziewać, że za cenę blisko 80 złotych będziemy dostawać nowe sezony, nowe stroje, poziomy etc.