w

GTA 6 będzie miało ewoluującą mapę w stylu Fortnite, osadzoną we współczesnym Vice City?

Świat obiegła informacja o prawdopodobnej dacie wydania GTA 6. Jest jednak interesująca wiadomość na temat mapy.


Informacja o tym, że Grand Theft Auto 6 zostanie wydane dopiero w 2025 roku ze względu na to, że Rockstar martwi się o “dobre samopoczucie pracowników” obiegła świat. Henderson zauważa, że deweloperzy nie śpieszą się z wydaniem tej produkcji, ponieważ świetne zyski przynosi im GTA: Online. Mimo to do społeczności docierają bardziej optymistycznie wieści, jak chociażby te na temat mapy.

Jakie plotki krążą na temat mapy w GTA 6?

Według Toma Hendersona mapa w Grand Theft Auto 6 ma ewoluować. Oznacza to, że z czasem będzie ulegać zmianom, zwiększać się, pewne budynki zmieniać. Coś podobnego zostało już zastosowane w popularnym tytule battle royale – Fortnite. Co więcej fabuła ma zostać osadzona w Vice City, lecz nie jak mówiono na początku – w latach 80., a we współczesnym okresie.

Inną plotką jest fakt, że tytuł ma mieć kilka grywalnych postaci, z czego jedną z głównych będzie kobieta. Ma być “jasną osobą w grupie i odpowiadać za takie rzeczy, jak technologia i hakowanie”.

Henderson dodaje również, że w “Szóstce” pojawią się kryptowaluty i… kombinezony ze skrzydłami. Takie plotki wydają się być naprawdę ciekawe, lecz konkrety pojawią się dopiero bliżej 2025 roku.