w

Leaker GTA 6 ostrzega, że długo wyczekiwana kontynuacja może nie pojawić się przed tym rokiem

Społeczność Grand Theft Auto nie może się doczekać nadejścia “Szóstki”, lecz znany leaker ma złe wiadomości.


Grand Theft Auto 5 zostało wydane w 2013 roku, a deweloperzy nieustannie rozwijają wersję online tej produkcji. Spora część społeczności nie może doczekać się nadejścia szóstego wydania tej gry, lecz wygląda na to, że Rockstar Games nie śpieszy się z informacjami na ten temat.

Większość sądzi, że “Szóstka” zostanie wydana w 2022 lub 2023 roku, lecz według najnowszego przecieku – może się tak nie zdarzyć.

Kiedy najwcześniej zobaczymy GTA 6?

Tom Henderson jest znanym na całym świecie leakerem, który nierzadko posiadał naprawdę trafne informacje na temat przyszłości gier komputerowych. Wsławił się przede wszystkim na danych dotyczących Call of Duty, lecz i w kwestii GTA może mieć rację. Otóż w jego opinii społeczność nie zobaczy “Szóstki” do 2024-2025 roku.

Jeśli spodziewasz się zagrać w tę grę w ciągu najbliższych kilku lat, odłożyłbym twoje oczekiwania.

Według przecieku Rockstar zajmuje się obecnie kulturą “crunch”, czyli koncentruje się na “dobrym samopoczuciu pracowników”, jednocześnie unikając “trudnych godzin pracy”.

Henderson dodał również, że GTA 6 zostanie wydane wyłącznie na konsole nowej generacji oraz PC. W związku z tym konsolowi fani gangsterskiej serii będą musieli zaopatrzyć się w nowszy sprzęt, aby móc zagrać w najnowsze dzieło Rockstar.