w

GTA 6 będzie remakiem lub sequelem Vice City? Kaskaderzy trzymają bronie z poprzedniej części gry

Czy kaskader pracujący dla Rockstar podpowiedział, że GTA 6 będzie miało coś wspólnego z wersją Vice City?


Kilka dni temu na łamach naszego portalu poinformowaliśmy, że jest duża szansa, iż trwają prace nad kolejną częścią popularnej serii Grand Theft Auto. Dziś informujemy, że jest to jeszcze bardziej prawdopodobne, ponieważ postacie w poście Tima Neffa trzymają w rękach broń do złudzenia przypominającą tą z wersji Vice City.

Kontynuacja Vice City jest możliwa?

Według wielu graczy to właśnie Vice City było najlepszą częścią z całej serii Grand Theft Auto. Całkiem prawdopodobne, że Rockstar postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom społeczności i  stworzyć kontynuację lub remake najbardziej uwielbianej części GTA.

Gracze wyłapali, że kaskader pracujący wcześniej dla Rockstara, trzyma w swoich rękach te same bronie, które widzieliśmy w Vice City. Faktycznie, ten mały szczegół może być niesamowicie ważny w odniesieniu do wcześniejszych zapowiedzi. Przypomnijmy, że powrót do VC pojawiał się w przeciekach sprzed kilku miesięcy.

fot. Reddit

Wszystko jest prawdopodobne, bowiem Tim Neff milczy na wszelkie pytania płynące ze strony jego pbserwujących w mediach społecznościowych i nie udziela zbyt wielu informacji, natomiast warto zawuażyć, iż przeszłości rozwiewał on ewentualne plotki. Najprawdopodobniej wszystkiego dowiemy się jeszcze w tym roku, a póki co pozostały nam domysły oparte o wskazówki i podpowiedzi ze strony twórców.