w

GTA 6 jest prawie skończone? Wskazuje na to nowa oferta pracy od Rockstara

GTA 6 już niebawem zostanie ukończone? Wskazuje na to oferta pracy od Rockstar Games.


Grand Theft Auto 6 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat… a nie otrzymała jeszcze nawet żadnej zapowiedzi. Nie dziwi więc fakt, że gracze cały czas spekulują na jej temat i nieustannie poszukują przecieków ze strony deweloperów.

Przeglądając oferty pracy, które proponuje Rockstar Games mogliśmy trafić na bardzo interesujące ogłoszenie. Może ono sugerować, iż szósta część Grand Theft Auto już niebawem będzie ukończona.

Jak wygląda oferta pracy, które może wskazywać na nadchodzącą “szóstkę”?

Poniżej można zobaczyć ofertę pracy, która ma wskazywać na nadejście GTA 6. Deweloperzy najczęściej testują gry, które są już w większej części ukończone. Póki co deweloperzy nie zapowiedzieli żadnej gry, która już w tym momencie byłaby zdatna do prowadzenia testów. Rockstar Games ogłosił tą ofertę pracy na początku czerwca, zatem możliwe, że fani doczekają się informacji prosto ze źródła już w nadchodzących kilku miesiącach.

Rzesza fanów rozczarowała się, gdy na PlayStation 5, zamiast nowej części GTA, ogłoszono “piątkę”. Okazuje się, iż jednak deweloperzy ukrywają coś przed społecznością i być może odtajnią to już w najbliższym czasie.

DołączObserwuj
Więcej z GTA