w

GTA 6 przeniesie graczy do Miami? “Wyciek” tajemniczego zdjęcia z panoramą miasta

Rockstar Games milczy jak zaklęte, zatem fani szukają informacji na własną rękę. Tymczasem na Reddicie pojawił się screen rzekomo ukazujący Vice City  GTA 6.


Aż trudno uwierzyć, że w dzisiejszych czasach deweloperom, tak skutecznie udaje się utrzymać produkcję poza zasięgiem fanów.

Oczywiście, to tylko podgrzewa atmosferę i powoduje, że pojawia się cała masa fałszywych informacji, ale czasami coś faktycznie ucieknie do sieci, jak choćby wpis w CV jednego z aktorów, który teoretycznie odgrywał postać z GTA 6.

Lecimy do Miami?

Na screenie widzimy piękny zachód słońca (lub ewentualnie wczesny poranek) w Vice City. Drapacze chmur, masę palm i klimat gorącego Miami wylewającego się z obrazka. Jest nawet logo Rockstar w dolnej części screenu.

An interesting pic making its way around twitter, some saying it matches the Miami skyline others saying it’s gta V modded.. from GTA6

Ponieważ, nie jest to potwierdzony screen, to automatycznie wielu fanów uznało to za kolejny fake, a koloryzowane zdjęcie za element moda do GTA V.

Z drugiej strony, akcja GTA 6 ma podobno dziać się w Miami lub wzorowanym na Miami – Vice City, albo w Ameryce Południowej, a ten screen idealnie wpisuje się w takie położenie geograficzne. Nic innego nam nie pozostaje, jak czekać na oficjalne informacje od deweloperów…