w

Czy Meksykanin, to pierwszy przypadkowo ujawniony bohater w GTA 6?

Najprawdopodobniej poznaliśmy pierwszego bohatera GTA 6. Wszystko za sprawą aktora Jorge Consejo, który pracę nad rolą w grze miał wpisaną jako pozycję w swoim CV. To może być potwierdzenie prac nad szóstką, na które wszyscy czekają.


W społeczności fanów GTA wrze, wszyscy wyczekują najmniejszego przecieku, który dałby jasny sygnał, że Rockstar pracuje nad szóstą częścią swojej serii.

I nagle okazuje się, że jeden z aktorów ma w swoim CV wpisaną pracę nad rolą The Mexican dla RockStar Games.

Meksykanin w GTA 6

Niewiele wiadomo o tej postaci, poza tym, że nazywa się Meksykaninem. Wiadomo jednak, że aktor pracował nad tą rolą w 2018 roku. Co daje bardzo konkretną przesłankę do tego, aby uznać, że prace nad szóstą częścią cały czas trwają.

Dodatkowo, sam aktor na Twitterze odniósł się do sytuacji, zasłaniając się NDA, czyli zobowiązaniem o dochowaniu tajemnicy.

Co więcej, w kolejnym wpisie poprosił o zrozumienie, że nie może na temat niektórych projektów nic zdradzać, bo obowiązuje go tajemnica.

Oczywiście, w żadnym zdaniu nie potwierdził, że odnosi się do GTA 6, ale takie wpisy, akurat w tym czasie, mogą sugerować zupełnie coś innego. Wygląda jednak na to, że sami aktorzy po raz kolejny podgrzewają atmosferę i próbują się bawić z graczami w kotka i myszkę. Przypomnijmy, że jakiś czas temu podobne komunikaty pojawiały się od kaskaderów, którzy już wcześniej pracowali przy marce Grand Theft Auto.

ZOBACZ – Rockstar wczoraj zaktualizował strony GTA 6. Ogłoszenie faktycznie na horyzoncie

Nadal próżno szukać oficjalnego potwierdzenia trwających prac nad GTA 6 od samego Rockstara. Ten jednak ostatnio zaktualizował swoje oficjalne strony, które przestały być jedynie pustymi adresami www. Wygląda na to, że rzeczywiście w ciągu kilku następnych miesięcy, a być może nawet tygodni zobaczymy zapowiedź nowej odsłony serii.

DołączObserwuj
Więcej z GTA