w

Jak za darmo pobrać GTA 5 z Epic Store. Oficjalnie potwierdzono, że gra pojawi się w sklepie

Stało się. Coś, co nie mieściło się w głowie, żeby taki tytuł jak GTA 5 trafił za darmo w ręce użytkowników Epic Games. Wczoraj to jeszcze były tylko przypuszczenia, ale po wpadce Epica, stało się już jasne, że dziś będziemy mogli za darmoszkę pobrać GTA5.


Za każdym razem społeczność zastanawia się na ile takie wpadki są planowane, a na ile są faktycznymi wtopami ze strony wydawców czy producentów.

Faktem jest jednak to, że na profilu Epic Games, na Twitterze, pojawiła się informacja z najnowszą ofertą skierowaną do graczy.

Kolejna wpadka ujawnia GTA 5 na Epic Store

Film natychmiast usunięto, ale jesteśmy społeczeństwem internetu, tu nic nie ginie. Zobaczcie sami jak wygląda promocja tajemniczego tytuły dostępnego za darmo w Epic Games Store.

GTA 5 będzie dostępna za darmo na PC do 21.05.2020. Oczywiście raz pobrana gra, na zawsze trafi do naszej biblioteki. Gra będzie dostępna o 17:00 czasu polskiego.

Jak pobrać GTA 5 na Epic Store?

Epic Games od zawsze wymaga właściwie jednej rzeczy do pobrania darmowych gier. Chodzi tutaj o dwupoziomowe uwierzytelnianie. Włączycie je bez większego problemu w zakładce z ustawieniami. To jedyny wymóg oprócz posiadania konta, jaki trzeba spełnić.

By pobrać GTA 5 należy mieć zainstalowanego już Epic Store, pobierzecie go z oficjalnej strony. Następnie przechodzicie do zakładki „Sklep” i GTA 5 (póki co wyświetlane jako „Tajemnicza gra”). Przypominamy jednocześnie, że warto pobrać sklep nieco wcześniej.

DołączObserwuj
Więcej z GTA