w

Kiedy wyjdzie GTA 6? Prawdopodobna data w najnowszej aktualizacji

Gracze nie ustają w domysłach i teoriach na temat Grand Theft Auto 6. Wygląda na to, że dostaliśmy kolejną wskazówkę odnośnie możliwej daty premiery.


GTA 6 niestety nie zostało zapowiedziane podczas The Game Awards, jak mówiło wiele przecieków. Gracze skupili się więc na wskazówkach, jakie pojawiły się w GTA Online za sprawą najnowszej aktualizacji.

Okazuje się, że jeden z użytkowników Reddita mógł wpaść na ewentualną datę premiery GTA 6.

510 VICE i premiera w 2020 roku?

Jak czytamy, w nowym kasynie widoczne są napisy, które mogą podpowiadać miejsce akcji kolejnego GTA oraz datę premiery. Wszystko bazuje na tym zdjęciu:


Gracze zastanawiali się, dlaczego Rockstar Games rozdzieliło słowo “SERVICE” na dwie części. Według nich zostało to zrobione celowo, by społeczność mogła połączyć lewą stronę kasyna z tą prawą. W efekcie otrzymujemy kombinację “510 VICE”, co miałoby podpowiadać ścisłe powiązania “szóstki” z GTA Vice City oraz datą 5.10.

Dodana w najnowszej aktualizacji Madam Nazar, powtarza również kilka ciągów cyfr. Między innymi:

Widzę liczby 5, 1, 0, 2, 0.

Składając to w jedną całość ponownie mamy 5.10. Rok prawdopodobnie urwany jest specjalnie. Premiera może się odbyć tak samo w 2020 roku, jak i w każdym innym. Teoria ma wiele sensu i gracze z dużą nadzieją będą czekać na kolejny rok. Być może faktycznie właśnie teraz ujawniono datę premiery GTA 6?