w

Prawdopodobna dokładna data premiery GTA 6. Była ukryta w nowym trailerze

W swoim najnowszym trailerze Rockstar zamieścił tylko rok wydania. A podobno dokładna data widnieje gdzie indziej.


Oficjalny trailer do długo wyczekiwanego GTA 6 został wydany przedwcześnie – dzisiaj o północy. To oznacza, że Rockstar wypuścił go kilkanaście godzin przed planowaną godziną.

W ciągu ostatnich 12 godzin obejrzano go już prawie 60 miliony razy i trudno się dziwić – cały świat czeka na premierę najnowszej odsłony GTA. A w trailerze mamy naprawdę wiele smaczków.

To oficjalna data premiery?

Na samym końcu najnowszego zwiastuna możemy zobaczyć datę, na którą zaplanowana została premierea GTA 6. Został tam podany jedynie rok – 2025. Okazuje się jednak, że prawdopodobna dokładna data rzeczywiście została podana, jednak jest bardziej ukryta.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@lochnesslotlizard/video/7308896520890371374

Wygląda na to, że Rockstar chce się dać fanom trochę pobawić. Z tego wychodzi, że prawdopodobna data wydania GTA 6 to 19 września 2025 roku. Warto jednak wziąć tę informację z przymrużeniem oka z dwóch względów.

Po pierwsze data może tyczyć się zupełnie czegoś innego, niż samego wydania gry. Po drugie tego typu produkcje mają to do siebie, że ich premiery bardzo często są przesuwane w czasie. Są to więc daty bardzo ruchome i istnieje spora możliwość, że wszystko i tak się przedłuży.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z GTA