w

Nowe przecieki dotyczące kolejnej odsłony GTA 6. Naprawdę zaawansowana woda i więcej

Najnowsze przecieki dotyczące GTA 6 wskazują na zaawansowaną fizykę wody.


Mimo że data premiery jest nieznana, GTA 6 – produkcja Rockstar Games – jest już teraz jedną z najbardziej wyczekiwanych gier na świecie. Studio na ten moment milczy, więc fani są zmuszeni polegać na przeciekach, a ten, który został dostarczony przez Aleixa Venturasa, napawa ich sporą dozą optymizmu.

Zgodnie z wiadomością insidera Rockstar San Diego ma zespół około 20 inżynierów, którzy pracują nad fizyką wody w nadchodzącej odsłonie GTA, która przebije wszystko, co dotychczas znajdowało się w gamingu.

Woda w GTA 6

W swoim wpisie na Twitterze Venturas wyjaśnił, że nazwanie wody w GTA 6 „wyprzedzającą swoje czasy” byłoby trafne, a sporą zasługę odegrało tu GTA Online i spore fundusze, które zapewniło studiu.

Dzięki ogromnym przychodom, jakie GTA Online wygenerowało Take-Two Interactive od 2013 roku, biznesmeni z firmy nad Rockstar Games postanowili zainwestować w nową technologię i zintegrować ją z GTA 6.

Insider podzielił się wizualną reprezentacją tego, jak wyglądałaby woda z grafiką „ultra” i zauważył, że środowisko wodne prawdopodobnie zajmie ważne miejsce w nowej grze.

Możemy spekulować, że środowisko wodne zajmie ważne miejsce w uniwersum GTA 6 i że wiele nowości będzie towarzyszyć tej nowej technologii, takich jak uprawianie nowego sportu niespotykanego wcześniej w trylogii GTA, jak na przykład surfing.

Venturas dodał również, że nowa technologia pozwoli na uprawianie wszystkich nowych rodzajów sportów, jak na przykład surfing i inne aktywności związane z wodą.

Trudno powiedzieć, czy ten przeciek okaże się prawdziwy i czy Rockstar może sprawić, że pływanie lub surfowanie po Vice City będzie integralną częścią nadchodzącej gry, gdy w końcu się ukaże. Pozostaje czekać na oficjalne informacje, które zapewnią deweloperzy, kiedy gra w końcu zostanie zaprezentowana.

DołączObserwuj
Więcej z GTA