w

Ograniczenia modów do “Piątki” przez Rockstar torują drogę do informacji o GTA 6

GTA 6 nie nadejdzie tak szybko, lecz w najbliższym czasie zostanie ogłoszone przez deweloperów?


Społeczność nieustannie oczekuje jakiejkolwiek informacji na temat Grand Theft Auto 6, lecz Rockstar raczej woli wkładać mnóstwo pracy w GTA: Online.

Mimo to deweloperzy w ostatnim czasie zaczęli zajmować się modderami, a konkretnie blokować część modyfikacji do swojej produkcji. Według wielu osób może to być przesłanką do ogłoszenia kontynuacji tytułu w najbliższym czasie.

Usuwanie modów prowadzi do ogłoszenia GTA 6?

Podobnie, jak w 2017 roku, teraz ponownie Rockstar Games usuwa dodatki do swojego tytułu stworzone przez społeczność. Tym razem pod młotek idą modyfikacje Vice City oraz Liberty City, które były jednymi z najbardziej lubianych przez fanów.

Taki stan rzeczy doprowadził do plotek, według których deweloperzy mieliby szykować się do ogłoszenia “Szóstki”. Ma to być spowodowane zmianą zasad modów, co może przekształcić się w coś, nad czym pracują za kulisami.

Trudno powiedzieć, co w rzeczywistości knują deweloperzy, lecz wydaje się, że żaden krok nie jest podejmowany przez Rockstar bez większego powodu. Prawdopodobnie wszystko okaże się już w nadchodzącej przyszłości.