w

W GTA 6 będzie można zobaczyć znany tor wyścigowy i Centrum Kosmiczne Kennedy’ego?

Najnowszy wyciek mapy GTA 6 jest dogłębnie analizowany przez społeczność. Co z tego wynikło?


Społeczność Grand Theft Auto w ciągu ostatnich kilku dni zajmuje się przeciekiem mapy, która potencjalnie miałaby się znaleźć w najnowszej odsłonie serii. Pisaliśmy o nim w tym artykule.

Wszystko prezentuje się naprawdę rzetelnie, dlatego wielu fanów GTA potraktowało całą sprawę bardzo poważnie. Okazało się, że gracze znaleźli na mapce coś, co przypomina odpowiednik Centrum Kosmicznego Kennedy’ego.

Jak wygląda element mapy, który przypomina Centrum Kosmiczne Kennedy’ego?

Użytkownik Reddita, używający nazwy “yctr” opublikował kilka zrzutów ekranu z przecieku mapy oraz parę rzeczywistych zdjęć z Google Earth. Celem tego było pokazanie społeczności, że bardzo prawdopodobne, iż na planszy znajduje się Centrum Kosmiczne Kennedy’ego. Rockstar jest znane z wyśmiewania różnych kwestii w swoich produkcjach, zatem wprowadzenie tego obiektu do gry jest niezwykle prawdopodobne.

Autorem innego ciekawego spostrzeżenia jest kolejny użytkownik Reddita – “Gh0st_8”. Według którego na mapie jest miejsce, przypominające tor wyścigowy. Co więcej, przypomina on tor Daytona Speedway, na którym odbywają się wyścigi NASCAR.

Poniżej można zobaczyć to miejsce na planszy z przecieku w porównaniu z prawdziwą mapą toru:

Wyścigi od zawsze były częścią GTA 6, zatem bardzo prawdopodobne, że deweloperzy chcą dodać do gry prawdziwy tor. Takie rozwiązanie byłoby bardzo ciekawe nie tylko pod kątem fabularnym, ale również rozgrywki sieciowej.

Tak czy inaczej, trudno powiedzieć, czy przeciek rzeczywiście jest prawdziwy. Jeśli tak, to jego autor musiał włożyć w niego całkiem sporo pracy, ponieważ społeczność co jakiś czas odkrywa zupełnie nowe szczegóły.