w

Polskie GTA RP to nie tylko cringe. Udowadnia to między innymi spontaniczny koncert od Merghaniego

GTA RP potrafi naprawdę pozytywnie zaskoczyć, co pokazał mini-koncert, jaki odbył się z okazji urodzin.


Ostatnio temat koncertów w grach jest niesamowicie popularny. W ciągu kilku miesięcy otrzymaliśmy przynajmniej kilka informacji prasowych o nadchodzących koncertach, ostatni z nich dotyczył chociażby Viki Gabor, która pojawi się w Minecrafcie.

Tymczasem w GTA RP wystarczy jeden telefon, by Merghani zjawił się na koncercie i zaśpiewał dwa utwory. To pokazuje, jak ciekawie rozwija się RP w Polsce. Przez takie małe akcenty coraz więcej osób dowiaduje się o tym, co dzieje się aktualnie na polskim Twitchu.

Merghani i koncert z okazji urodzin

Merghani jest jedną z osób, które grają na serwerze 5city. Podczas jednego ze swoich streamów, artysta dostał telefon z propozycją zagrania koncertu w ramach urodzin. Wystarczyło kilka zdań i wszystko było załatwione. Efekt?

Klip: https://www.twitch.tv/xmerghani

Ma to swój wyjątkowy klimat, który trudno podrobić. W tamtym momencie na swoich kanałach oglądało to kilkadziesiąt tysięcy osób i, mimo że było to spontaniczne, to i tak zyskało większą popularność, niż polskie koncerty przykładowo w Fortnite, o których nikt nie słyszał.

Klip: https://www.twitch.tv/xmerghani

GTA RP szturmem podbiło najpierw zagranicznego Twitcha, a potem polskiego. Od kilku dobrych tygodni praktycznie wszyscy wieczorami wcielają się w swoje wirtualne postacie, wyłączają kamery i odgrywają wymyślone role.