w

Rockstar tak się postarał przy GTA, że zepsuł nawet swoje własne logo pokazując poziom remasterów

Graczom wydaje się, że Trylogia GTA została stworzona wyłącznie dla rozgłosu i pieniędzy. Ma mnóstwo, nawet banalnych błędów i problemów.


Fani kultowej trylogii Grand Theft Auto nie są zadowoleni z efektów pracy Rockstar Games. Tytuły mają przytłaczającą liczbę problemów, które utrudniają swobodną rozgrywkę i nostalgiczny powrót do “starych, dobrych czasów”. Nowe odkrycie w GTA: Vice City idealnie pokazuje, że deweloperzy nie starali się podczas tworzenia produkcji.

Logo Rockstara, które zostało “przemycone” w Vice City

Na poniższym zrzucie ekranu można zobaczyć, jak prezentuje się logo Rockstara, które zostało umieszczone w zremakowanej wersji GTA: Vice City. Jak widać zdecydowanie różni się ono od oryginału i raczej nie zostało wykonane w skrupulatny sposób, choć było można się spodziewać, że gracze, którzy na nie natrafią – z pewnością zwrócą na nie uwagę.

Według społeczności jest to symbol tego, jak deweloperzy Rockstar Games zajęli się remakiem Trylogii. Wszystkie trzy tytuły okazały się raczej klapą, która w większej mierze tylko zasmuciła wszystkich, długoletnich fanów gangsterskiej serii.