w

Snoop Dogg ujawnił nowe informacje odnośnie muzyki, jaka pojawi się w grach z serii GTA

Snoop Dogg lubi przypadkowo albo specjalnie ujawnić coś, czego raczej nie powinien.


Wszyscy, którzy śledzą chociażby streamy Snoop Dogga, doskonale wiedzą, że artysta jest dość specyficzną osobą. Robi i mówi co chce, nie przejmując się zbytnio tym, co myślą o nim inni. Jego transmisje były i są czystym złotem.

Snoop Dogg streamuje sobie godzinę, po czym odchodzi od komputera i zapomina, że w ogóle coś streamował na Twitchu. Transmisja potrafi tak trwać kilka godzin albo i nawet dni. Innym razem zaś przez 4 dni streamował bez włączonego mikrofonu.

Snoop Dogg o muzyce w GTA

Podczas jednego z wywiadów raper ujawnił, że nad muzyką do jednej z gier GTA pracuje między innymi Dr Dre:

Wiem, że robi świetną muzykę, która jest w jakiś sposób połączona z GTA, które ma wyjść. Wydaje mi się, że to będzie jego sposób na premiery muzyczne, wypuszczać je po prostu w GTA.

Wiadomo o tym stosunkowo niewiele, natomiast jest to kolejna oznaka tego, że oprócz zapowiedzianej trylogii może pojawić się coś jeszcze. Oczywiście wszyscy celują w “szóstkę”, ale nic w tym temacie nie zostało potwierdzone.

Póki co trzeba czekać na dodatkowe poszlaki. Tych jest całkiem sporo, ale klasycznie nie wnoszą one nic nowego. To bardziej jakieś małe oznaki tego, że Rockstar pracuje nie tylko nad odświeżeniem starszych produkcji, ale także tworzy coś kompletnie nowego.