w

Rzetelny leaker miał ujawnić datę premiery GTA 6. Wszystkim czekającym to się nie spodoba

Leakerzy, którzy ujawnili informacje dot. Gwiezdnych Wojen czy Spider-Mana, podpowiadają, kiedy dokładniej spodziewać się GTA 6.


Póki co nie ma oficjalnych informacji na temat GTA 6. Deweloperzy nie zapowiedzieli nawet planów wydania kolejnej odsłony Grand Theft Auto, jednak społeczność jest przekonana, że taka wyjdzie.

ViewerAnon, czyli leakerzy, którzy ujawnili informacje na temat wielkich hitów filmowych, jak chociażby Spider-Man czy Gwiezdne Wojny, mają wiedzę na temat daty wydania “Szóstki”.

Kiedy zostanie wydane GTA 6 według ViewerAnon?

ViewerAnon twierdzi, że w 2020 roku Rockstar planował opublikowanie szóstego wydania produkcji pod koniec 2023 roku. Niestety, kryzys zdrowotny mógł pokrzyżować plany deweloperów. Jeśli rzeczywiście tak było, to GTA 6 zobaczymy nie wcześniej, jak w 2024 roku, a może nawet później. Oczywiście przez ten okres programiści mogą nieustannie inwestować swój czas w GTA: Online, które co jakiś czas otrzymuje aktualizacje.

Fani Grand Theft Auto oczekują, że tytuł zostanie opublikowany już w najbliższej przyszłości, dlatego taka informacja ze strony rzetelnych leakerów może być dla nich ciosem. Niestety, taka jest rzeczywistość, a panująca obecnie sytuacja nie świecie zupełnie nie pomaga.