w

Trylogia GTA została potwierdzona przez oficjalny game launcher Rockstara. Nie ma wątpliwości?

Trylogia GTA w końcu została oficjalnie potwierdzona przez Rockstar. Co o niej wiadomo?


Fani serii Grand Theft Auto niecierpliwie wyczekują nadejścia „Szóstki”, jednak okazuje się, że deweloperzy mają w planach opublikowanie całej Trylogii.

Informacje o jej istnieniu były już wcześniej przekazywane przez Kotaku, które twierdziło, że tytuły zostaną wydane na silniku Unreal Engine, co gwarantuje wyjątkowe doznania w kwestii grafiki. Teraz informacje te zostały potwierdzone przez game launcher Rockstara.

W jaki sposób Rockstar Games ujawniło nadchodzącą Trylogię GTA?

Jak podaje GTANet – w game launcherze Rockstara odkryto ikony 3. tytułów, które mają wchodzić w skład Trylogii GTA. Co więcej, mają one błyszczące, złote kontury, co można zobaczyć w poniższym wpisie.

Mowa tutaj oczywiście o GTA: Vice City, GTA III oraz GTA San Andreas. Każdy z tych tytułów jest na swój sposób kultowy i fani gangsterskiej serii z pewnością chcieliby móc w niego zagrać ponownie w odświeżonej wersji.

Jeszcze większe emocje budzi fakt, że każda z tych gier ma zostać stworzona na silniku Unreal Engine, o czym ma świadczyć dopisek „unreal”:

W chwili obecnej pozostaje tylko czekać, aż deweloperzy opublikują zwiastun gry i zostanie ona oficjalnie ogłoszona. Bardzo możliwe, że odbędzie się to już 22 października, ponieważ tego dnia będzie miała miejsce 20. rocznica powstania GTA 3.

DołączObserwuj
Więcej z GTA