w

V z BTS zaskoczył wszystkich swoim strojem ze Squid Game podczas koncertu. Netflix komentuje

Na jednym z ostatnich koncertów BTS niektórzy członkowie postanowili upodobnić się do postaci ze Squid Game.


Mimo że Squid Game nie zajmuje już pierwszego miejsca najlepszych seriali ostatniego czasu, to wciąż jest bardzo popularny, zwłaszcza w Korei Południowej, z której pochodzi. Jak wiadomo, serial ten był sporą inspiracją dla przebrań praktycznie na każdej imprezie Halloweenowej, jednak sporo osób wciąż lubi przebrać się za ikoniczne postacie z serialu.

Tak właśnie było podczas ostatniego koncertu BTS, który odbył się na Stadionie SoFi w Los Angeles w ramach trasy Permission to Dance ON STAGE. Furorę zrobił tym razem V, który zaskoczył wszystkim swoim przebraniem czerwonego strażnika znanego właśnie ze Squid Game. A co jeszcze ciekawsze – informacja ta dotarła nawet do samego Netflixa, który sam skomentował sytuację na swoim Twitterze.

V jako strażnik ze Squid Game, a Netflix komentuje

Trzeba przyznać, że V prezentuje się w tym stroju naprawdę widowiskowo i całą uwagę skupiał na sobie. Mimo że przez większość koncertu nie nosił maski, to doskonale widać było, za kogo był przebrany, zwłaszcza że o serialu wciąż jest bardzo głośno, więc każdy kojarzył postać.

Widać było, że przebranie podobało się nie tylko samemu muzykowi, ale również fanom, którzy robili masę zdjęć i nagrywali pełno filmików, jak V wygłupia się jako strażnik ze Squid Game. Gdyby tego było mało, całą sytuację skomentował sam Netflix w swoich mediach społecznościowych.

Pomimo że V nigdy nie powinien nosić maski, żyję dla tego mashupu BTS x Squid Game.

To tylko udowadnia, że BTS mają naprawdę ogromne zasięgi. Czy twórcy Squid Game podjęliby się współpracy z BTS? Z pewnością bardzo by chcieli, patrząc na to, że niektórzy członkowie zespołu mają doświadczenie w aktorstwie, jednak należy przyznać, że ani serial, ani zespół nie potrzebuje specjalnie wybijać się na sobie. Choć z pewnością taka kolaboracja zrobiłaby ogromną furorę na świecie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Kpop