w

Wszystkie plotki się potwierdziły. Coldplay wyda nową piosenkę we współpracy z BTS

Już jakiś czas temu pojawiły się plotki związane ze wspólną piosenką BTS i Coldplay. Teraz okazuje się to prawdą.


Jak wiadomo, Coldplay słynie z tego, że jako zespół jest bardzo niedostępny i trudno osiągalny dla innych artystów muzycznych. Rockowy band bowiem bardzo rzadko podejmuje się współprac z innymi piosenkarzami, a nawet tym trudno jest dostać pozwolenie na wykonanie coveru chociażby jednej z ich piosenek.

I mimo tego, że BTS, czyli południowokoreańskiemu boysbandowi, udało się to zrobić i kilka miesięcy temu wykonać na żywo cover piosenki “Fix You”, należącej do Coldplay, to już wszelkie plotki o ich rzekomej współpracy brzmiały bardzo nieprawdopodobnie. Teraz jednak okazuje się, że fandom wszystko wykrakał.

Coldplay we współpracy z BTS

Dzisiaj, tj. 13 września, w mediach społecznościowych Coldplay opublikowano taki oto tajemniczy filmik.

Fani zespołu bardzo szybko wzięli się do pracy i postanowili rozszyfrować, co tak naprawdę oznaczają powyższe symbole i o co w ogóle chodzi. Po tym, jak udało się przeanalizować dany filmik, okazało się, że chodzi o współpracę z BTS. Oto co dokładnie oznacza każdy ze znaków:

Jak można zauważyć, symbole przekształcają się w napis.

COLDPLAY BTS MY UNIVERSE

Szybko okazało się, że chodzi oczywiście o współpracę między danymi zespołami, a media społecznościowe praktycznie od razu postanowiły to potwierdzić, informując, że już niedługo pojawić się ma się wspólna piosenka Coldplay wraz z BTS pod tytułem “My Universe”.

Prawdopodobnie już w ten piątek, czyli dokładnie 17 września, ukazać ma się cały owoc tej kolaboracji. Na wszelkie informacje i potwierdzenie daty z pewnością trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać, jednak na ten moment wszystko jest już pewne, a fanom obu zespołów pozostaje jedynie uzbroić się w cierpliwość.