w

Historia starszego pana, którą pokochał cały internet. Przyszedł na koncert BTS ze swoją żoną

Cały internet pokochał zdjęcie starszego pana na koncercie BTS. Dlaczego?


W końcu, po 2 latach rozłąki, członkowie BTS, najpopularniejszego boysbandu na świecie, mogli spotkać się ze swoimi fanami podczas koncertu PERMISSION TO DANCE ON STAGE, który odbył się 27 i 28 listopada.

Dla obu stron było to naprawdę spore wydarzenie, mając na uwadze fakt, jak długo zespół nie widział się ze swoimi fanami ze względu na trwające problemy na świecie. I mimo tego, że to członkowie BTS byli podczas tego weekendu gwiazdami wieczoru, to ktoś inny skradł całą uwagę fanów podczas drugiego dnia koncertu.

Starszy pan, którego pokochały ARMY

Jako że weekend koncertów właśnie się zakończył, ARMYs z całego świata dzielą się swoimi nagraniami, zdjęciami oraz historiami z całego wydarzenia. Było to naprawdę spore przeżycie nie tylko dla młodych fanów, ale również tych starszych, w końcu, jak wiadomo – BTS posiada rzeszę fanów w każdym wieku.

To właśnie podczas drugiego dnia koncertu jeden z fanów wrzucił na Twittera zdjęcie pewnego starszego pana, który siedział i oglądał całe wydarzenie PERMISSION TO DANCE ON STAGE. Nie byłoby w tym raczej nic dziwnego, gdyby nie jeden mały szczegół.

Jak widać, mężczyzna trzyma w ręku kawałek papieru, na którym wydrukowane zostały nazwiska każdego członka boysbandu. ARMYs zauważyły, że kolejność, w jakiej przedstawione są imiona, odpowiada fanchantowi BTS, czyli specjalnego okrzyku śpiewanego przez fanów podczas koncertu.

Jedna z fanek w następnym tweecie postanowiła wyjaśnić sytuację, jako że siedziała tuż za starszym panem, przedstawionym na zdjęciu. Jak twierdzi, mężczyzna przyszedł na koncert ze swoją żoną, która jest wielką fanką BTS, a żeby zapamiętać imiona członków oraz ich kolejność podczas fanchantu, specjalnie wydrukował je na osobnej kartce. Dzięki temu starszy pan nie tylko mógł oglądać cały koncert, ale również być czynnym jego członkiem. A to wszystko ze względu na swoją żonę.

Fani od razu pokochali historię mężczyzny, która obległa cały Twitter.

Wiele osób dzięki temu również zaczęło dzielić się swoimi historiami na temat ich rodziców i ich przygodami z koncertami, wstawiając masę zdjęć. Od zawsze wiadome było, że BTS posiada całą rzeszę fanów od najmłodszych do najstarszych lat, jednak teraz było to idealnie widać.

 

Jako że już w przyszły weekend, tj. 4-5 grudnia odbyć mają się kolejne dwa dni koncertów PERMISSION TO DANCE ON STAGE, takich historii znów przybędzie. Udowadniają one tylko, że muzyka jest w stanie zjednoczyć każdego bez względu na wiek.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Kpop