w

Akcja na ARAMie w LoLu, która pokazuje, jak wygląda idealny ult Dravena

Gracz Dravena miał wielkie szczęście podczas jednego z ARAMów.


W League of Legends zdarzają się zagrania tak satysfakcjonujące, że aż miło się na nie patrzy. Po takich idealnych akcjach ich bohater długo nie zapomina o swoim wyczynie. Nic więc dziwnego, że wiele osób postanawia uwiecznić filmik z zagraniem np. na Reddicie.

Jeden z fanów LoLa pokazał społeczności akcję z Dravenem w roli głównej. Jego zdaniem to przykład idealnego ulta. Coś takiego trudno będzie powtórzyć. Co dokładnie się stało?

Perfekcyjny ult Dravena?

Użytkownik Reddita o pseudonimie fusionxomegabard opublikował krótki filmik, który przedstawia zagranie na ARAMie. Sam tytuł sugeruje, że jest to obalenie teorii, że idealny ult rzekomo nie istnieje. Zdaniem autora ta akcja pokazuje, jak powinno wyglądać perfekcyjne R w wykonaniu Dravena.

Video

Na nagraniu widać, jak czerwona drużyna jest mocno obijana, a jej członkowie stoją blisko siebie. Można wręcz powiedzieć, że proszą się o dobicie jakąś superumiejętnością.

Draven jednak nie był niecierpliwy i wyczekał na idealny moment. Gdy pierwszy z przeciwników padł, a reszta została na resztce HP, użył swojego R – Tornada Śmierci. Skill  praktycznie natychmiastowo wykończył całą drużynę przeciwną, co poskutkowało zdobyciem Pentakilla.

Po reakcji na nagraniu słychać, że nagrywający był nieźle zaskoczony tym, jak satysfakcjonujący był ten ult.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends