Czy do serii Ashen Knight z LoLa powinny dołączyć kobiety? Te koncepty skórek pokazują, że tak

League of Legends

Reklama

Fani League of Legends pokazują, że niektóre bohaterki świetnie pasują do motywu Rycerzy Popiołów.

Reklama


Ashen Knight to jeden ze stosunkowo nowych motywów w League of Legends. Pierwszego skina o tej nazwie otrzymał Pyke. Fani są zachwyceni klimatem, który panuje wokół nowego wyglądu bohaterów z tego uniwersum. Według wielu skórki kojarzą się z serią gier Dark Souls oraz głośnym niedawno tytułem Elden Ring.

Mimo że kolejne skiny z tej serii – Pantheon i Sylas – nie wzbudziły już takiego poruszenia, jak Pyke, to motyw wciąż cieszy się dużym uznaniem wśród graczy. Do tej pory powstało kilkanaście fanowskich konceptów, w tym takie, które były niesamowicie rozbudowane (zobacz: Tak powinna wyglądać kolejna skórka Ashen Knight w LoLu? Koncept, który robi duże wrażenie).

Kto powinien dostać skina z tym motywem w przyszłości? Społeczność ma kilka interesujących pomysłów.

Reklama

Pomysły na skórki z serii Ashen Knight

Część fanów zauważyła, że wszyscy Rycerze Popiołu to męskie postacie – wydaje się to logiczne, skoro sama nazwa serii kojarzy się raczej z mężczyznami. Warto jednak pamiętać, że Riot miesza motywy i często eksperymentuje z uniwersum danych skórek. Skiny Coven, które początkowo związane z żeńskimi championami, zostały rozwinięte o Warwicka, Iverna czy Nocturne’a. Stalowe Walkirie, które również z nazwy kojarzyły się wyłącznie z kobietami, dostały niedawno dodatki kosmetyczne do Luciana i Nasusa.

Jakie bohaterki pasują do motywu Ashen Knight? Okazuje się, że niektóre wyglądałyby w tym uniwersum naprawdę świetnie. Oto kilka fanowskich konceptów.

Ashen Knight Kayle

Autor: NeoNa_Gloom (ART)

Ashen Knight Kindred

Autor: Schediastís MINUS_ax

Ashen Knight / Ashes Priestess Zyra

Autor: NeoNa_Gloom (ART)

Ashen Knight Seraphine

Autor: Ratha / ratha_draws

Powyższe koncepty pokazują, że żeńskie postacie z League of Legends również świetnie pasują do konceptu Ashen Knight. Oczywiście to nie jedyne bohaterki, które sprawdziłyby się w tym uniwersum. Fani twierdzą, że bardzo dobrze odnalazłyby się w nich Leona, Diana czy Rell.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej