w

Dlaczego porzuceni bohaterowie z League of Legends powinni powrócić jako skórki?

Gracze proponują, by anulowane projekty bohaterów powróciły do gry jako skórki.


Naturalne jest to, że przez ponad 10 lat tworzenia swojej gry Riot czasem anulował pewne projekty. Powody były różne. Czasem dany bohater nie pasował do rozgrywki, innym razem ograniczeniem były możliwości techniczne, a bywało też tak, że w czasie tworzenia dana postać przerodziła się w coś zupełnie innego.

Ślady po wczesnych projektach pozostały w internecie, a gracze wspominają o nich jako o ciekawostce (zobacz: 10 postaci i ich umiejętności, które Riot anulował i nie znalazły się w grze).

Część społeczności uważa, że pomysły na dawnych championów są na tyle ciekawe i zapisane w pamięci graczy, że można byłoby z nich skorzystać i wydać je jako skórki do istniejących już bohaterów. Fakt, że niektóre projekty pasują dość dobrze do aktualnej puli postaci, tylko ułatwia sprawę. Kto mógłby dostać takiego skina?

Usunięte postacie jako nowe skórki do League of Legends

Każdy, kto interesował się anulowanymi bohaterami z League of Legends, zapewne kojarzy wygląd Tabu, Gavida, Priscilli czy Ao Shina. Oczywiście są to jedynie przykłady i zbiór wszystkich usuniętych pomysłów jest o wiele większy.

Niektóre z projektów były szczególnie rozbudowane i swojego czasu gracze szczerze wierzyli, że taka postać faktycznie pojawi się w grze. Kto pamięta LoLa z 2013 roku, pewnie kojarzy także zapowiedzi Ao Shina. Ten, choć nigdy nie pojawił się w grze jako grywalna postać, powrócił po 7 latach jako Mała Legenda, a później, jak się okazało – także skórka Storm Dragon Aurelion Sol. To właśnie ten skin sprawił, że gracze zaczęli proponować połączenie innych bohaterów z motywem anulowanych championów.

ZOBACZ – Wydarzenie Odyseja powróci podczas Worlds 2020? Nowe ikonki, emotki i skórki do wardów K/DA

 Kto mógłby dostać skórkę nawiązującą do starych projektów?

Propozycji jest co najmniej kilka. Oto najciekawsze z nich:

  • Astral Guardian Ryze bazujący na projekcie Astralnego Strażnika Averdrian,
  • Queen Elise nawiązująca do Priscilli, Pajęczej Królowej,
  • H.I.V.E. Commanders Camille/Kai’Sa – na podstawie Husk, z projektu której stworzono obie bohaterki,
  • Plant Queen Zyra inspirowana motywem Króla Roślin Gavida,
  • postać z Pustki z wyglądem Omena (według graczy niekoniecznie musiałby być to Cho’Gath, ponieważ pomysł można byłoby rozwinąć i przerobić),
  • Shaman Twisted Fate nawiązujący do Szamana Voodoo Tabu,
  • Blackblade Talon/Garen bazujący na projekcie Przystojnego Łobuza Roba Blackblade,
  • Avasha Riven oparta na koncepcie Avashy, władającej mieczem wampirzycy,
  • Hextech Braum, jako że jego pierwotną wersją była CeeCee związana z Hextechem.
Niektóre z anulowanych konceptów

ZOBACZ – Jakich nagród mogą spodziewać się gracze LoLa za aktualny sezon rankingowy?

Pomysłów może być oczywiście dużo więcej, ponieważ ograniczeniem jest tak naprawdę wyobraźnia. Riot w przeszłości pokazał, że nawiązanie do anulowanej postaci może być dosłownie wszędzie – idealnym przykładem jest Urf, który powrócił w formie ikonek, emotek, wardów czy skinów takich jak Nami w Foczej Skórze, Urfwick, Rybak Fizz czy Corki Jeźdźca Urfa.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends