w

Dropy podczas Mistrzostw Świata 2023 w League of Legends. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Riot wypowiedział się na temat łupów związanych z tegorocznymi Worldsami.


Październik i listopad to dla fanów e-sportu League of Legends wyjątkowy czas. To właśnie w tych miesiącach odbywają się Mistrzostwa Świata.

Oglądanie zmagań ulubionych drużyn to nie tylko duże emocje, ale także szansa na zdobycie ciekawych łupów. Jak to będzie wyglądało w tym roku? Co będzie można zdobyć?

Dropy Worlds 2023

Wreszcie doczekaliśmy się Mistrzostw i z radością dzielimy się z wami informacjami o najnowszych nagrodach dla graczy! Mistrzostwa będą transmitowane na żywo z Korei Południowej, kolebki esportu, więc rozsiądźcie się wygodnie, zrelaksujcie i oglądajcie mecze na LoLEsport.com. Łupy będzie można zdobywać od 10 października aż do finału 19 listopada. Koniecznie zalogujcie się przy wykorzystaniu swojego Riot ID, a potem oglądajcie transmisje NA ŻYWO, by zgarniać łupy Mistrzostw!

Ekskluzywne nagrody Przedstawiamy najnowszy dodatek do systemu łupów League of Legends — stylową kolekcję emotek i ikon z waszymi ukochanymi bohaterami z LoL-a zamkniętą w zupełnie nową Kapsułę Mistrzostw 2023. Poza dodaniem nowych nagród Mistrzostw uwzględniliśmy też Kapsułę Esportową w tabeli łupów, pozwalając fanom na zdobycie nagród, które przegapili podczas wiosennego i letniego splitu!

Niektóre z nich mogą się różnić w zależności od regionu i lokalnych przepisów prawnych. Nie bójcie się jednak, mamy dla was wiele niespodzianek!

Łupy Po zalogowaniu się na stronie za pomocą swojego Riot ID, możecie łapać łupy, gdy tylko wypadają. Większość łupów działa losowo i może zostać przydzielona w dowolnym momencie meczu, dając wam szansę na szczęśliwy traf na przestrzeni całego turnieju.

Za każdym razem, gdy zobaczycie pentakill, quadrakill lub mecz wymagający rozegrania pięciu gier, będziecie mogli zdobyć łup. Wskazówka: koniecznie włączcie transmisje wcześniej, przed rozpoczęciem rundy wstępnej, rundy szwajcarskiej, ćwierćfinałów, półfinałów i finału, by zyskać więcej nagród…

Nie przejmujcie się, jeżeli nie zdobędziecie niczego przez kilka dni, to zupełnie normalne. Prawda jest taka, że możecie też dostać więcej niż jeden łup dziennie! Jeśli pojawią się jakieś problemy, zajrzyjcie do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania poniżej lub kanałów ulubionych lig w mediach społecznościowych i @LoLEsports na Twitterze.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Skąd mam wiedzieć, czy kwalifikuję się do zdobywania łupów?

Oglądaj Mistrzostwa i zgarniaj nagrody na LoLEsports.com. Koniecznie zaloguj się przy użyciu swojego Riot ID. Na stronie transmisji zobaczysz zielony znaczek obok napisu „nagrody”, który potwierdzi, że możesz zdobywać łupy!

Kiedy i gdzie można zdobywać łupy?

Każdego dnia podczas turnieju widzowie zalogowani na lolesports.com, którzy oglądają transmisje na żywo, mają szanse otrzymać łupy od Riot lub od jednego z naszych partnerów. Łupy pojawiają się tylko podczas transmisji na żywo, a nie podczas powtórek, więc upewnijcie się, że zalogowaliście się i uczestniczycie w zdobywaniu łupów i nagród!

Jak można odebrać swoje łupy?

Każda karta łupu zawiera informacje o tym, jak można ją zrealizować. Przedmioty w grze będą wysyłane bezpośrednio na konto w ciągu 24 godzin. Jeśli wygracie przedmiot merch, dział Wsparcia Riot skontaktuje się z wami w ciągu 30 dni, aby ustalić warunki dostawy.

Jak mogę sprawdzić, czy udało mi się zdobyć łupy?

Po prostu zaloguj się na lolesports.com swoim Riot ID i przejdź do zakładki nagród, aby sprawdzić swoje łupy.

Czy mogę zdobyć łupy, oglądając powtórki?

Niestety, łupy nie są dostępne podczas powtórek.

Czy mogę otrzymywać łupy, oglądając mecze na pełnym ekranie?

Tak! Jeśli będziesz oglądać mecze na lolesports.com i zalogujesz się na swoim koncie Riot, otrzymasz łupy.

Czy muszę korzystać z konkretnej przeglądarki?

W celu uzyskania najlepszych efektów zalecamy korzystanie z przeglądarek Firefox, Chrome lub Edge. Pamiętaj też o wyłączeniu wszystkich programów do blokowania reklam, których używasz, aby nie stracić żadnych łupów. Jeśli korzystacie z przeglądarki Firefox, pamiętajcie o wyłączeniu mechanizmu Enhanced Tracking Protection.

Czy istnieją ograniczenia co do rodzaju łupów, jakie można zdobyć?

Większość łupów jest dostępna na całym świecie, ale niektóre z nich mogą zostać zablokowane, jeśli są związane z konkretnym krajem, regionem lub partnerem. Jeśli masz konto Riot, będziesz otrzymywać łupy, natomiast konta Tencent nie są obecnie obsługiwane.

Widziałem, że inni widzowie otrzymują łupy, a ja nie dostałem niczego — co się stało?

W niektórych łupach liczba nagród jest ograniczona, natomiast inne są przyznawane wszystkim oglądającym. Liczba egzemplarzy poszczególnych nagród jest różna, więc trzymaj kciuki, aby dopisało ci szczęście!

Czy mogę używać programów firm niezależnych do oglądania Mistrzostw?

Wierzymy w fair play i promowanie sportu na wysokim poziomie. Prosimy zatem o niekorzystanie z programów stron trzecich.

Dlaczego znajomy z innego regionu dostaje inne łupy niż ja?

Łupy i zawartość nagród mogą różnić się pomiędzy regionami ze względu na umowy lokalne i uregulowania prawne. Chociaż staramy się, aby łupy nie były zależne od regionów, zawartość czasem może się różnić.

Coś poszło nie tak z moim łupem — co mam zrobić?

Nic straconego, przyjrzyjmy się temu dokładniej! Upewnij się, że jesteś zalogowany(-a) na lolesports.com swoim kontem Riot. Sprawdź, czy przy opcji odtwarzania na żywo widoczny jest zielony znaczek.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends