w

Firelight Zeri to bardzo ciekawy skin do LoLa, nawiązujący motywem do serialu Arcane

Jedna z fanek League of Legends stworzyła ciekawego skina do Zeri. Jak się prezentuje?


Gracze LoLa, którzy zajmują się projektowaniem i rysowaniem, często robią fanowskie skórki, które są związane z ich ulubionymi postaciami, nową serią czy po prostu pewnym motywem, który akurat przyszedł im do głowy.

6 listopada 2021 roku swoją premierę miał serial Arcane, który spodobał się ogromnej liczbie ludzi na całym świecie. Z tej okazji wydano do gry tematyczne skórki. Zdaniem niektórych skinów tego typu powinno być więcej. Oto propozycja jednej z fanek tytułu.

Pomysł na skórkę – Firelight Zeri

Autorką pomysłu na nowego skina do Zeri, jest Anna Perci, artysta z Brazylii. O Annie powstały oddzielne artykuły, ponieważ stworzyła wiele fanowskich konceptów z League of Legends. Jakiś czas temu podzieliła się ze społecznością projektem nowej bohaterki – Saturnia to nowy projekt postaci do LoLa, która mogłaby sporo namieszać, gdyby Riot ją zrealizował. Innym razem opublikowała naprawdę uroczy koncept skórki do Lillii, który nawiązywał do magicznego stworzenia z karcianki Legends of Runeterra – Stellacorn Lillia to przeuroczy pomysł na nowego skina do LoLa.

Tym razem artystka skupiła się na Zeri, stosunkowo nowej bohaterce League of Legends. Postać ta ma obecnie jedną skórkę, a druga już została zapowiedziana i pojawi się w grze z okazji wakacji.

Perci uznała, że dziewczyna z Zaun świetnie pasowałaby do serialu Arcane, a dodatkowo mogłaby walczyć ramię w ramię z Ekko, który – jak doskonale wiedzą fani animacji – był liderem Świetlików.

Jak prezentowałaby się Zeri, gdyby dołączyła do zamaskowanej grupy z serialu Arcane? Okazuje się, że naprawdę dobrze.

Jak widać, przedstawiony wyżej pomysł na skórkę jest naprawdę ciekawy, a autorka włożyła w niego dużo pracy. Trudno powiedzieć, czy rozszerzanie serii skórek Arcane, o bohaterów, którzy nie pojawili się w serialu, byłoby dobrym pomysłem. Jednak na pewno trafiliby się gracze, którzy kupiliby takiego skina jeszcze w dzień premiery.