w

Głosowanie na nowy przedmiot w League of Legends. Ludzie mogą zdecydować, który item pojawi się w grze

Twórcy LoLa pracują nad motywem przedmiotu dla wspierających. To fani będą decydować, jak będzie wyglądał finalny item.


Mimo że do sezonu 2024 jest jeszcze trochę czasu, Riot już pracuje nad nowościami, które pojawią się za parę miesięcy. Jedną z nich będzie nowy item dla supportów.

Twórcy chcą, by społeczność gry miała udział w tym, co będzie działo się w nowym sezonie, więc zdecydowano się zrobić głosowanie na motyw nadchodzącego przedmiotu. Do kiedy można głosować i jak prezentują się poszczególne motywy?

Głosowanie na motyw nowego przedmiotu

Deweloperzy League of Legends poinformowali graczy o kilku nowych pomysłach na przedmiot dla supportów. To od społeczności zależy, który z nich wejdzie w życie w nowym sezonie.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście, to w sezonie 2024 będą miały miejsce poważne zmiany rozgrywki, które obejmą w dużym stopniu przedmioty. Te zmiany wejdą w życie w styczniu, a my chcemy byście wprowadzili je razem z nami. Pomóżcie nam, wybierając motyw dla nowego przedmiotu!

Szybko, Ziomeczki

„Szybko, Ziomeczki” to przedmiot dla wspierających obrońców, takich jak Leona, Nautilus, Alistar czy innych supportów walczących w zwarciu, którym potrzeba nieco dodatkowej prędkości i wytrzymałości.

100223_Leona_Elixir_of_Iron_VFX.gif

Wraz z poruszaniem się otrzymacie dodatkową prędkość ruchu. Gdy efekt osiągnie maksimum będziecie zostawiać za sobą ślad taki jak po wypiciu Eliksiru Żelaza zwiększający prędkość sojuszników zmierzających za wami w stronę bitwy. Pierwszy atak wymierzony we wrogiego bohatera zużyje ładunki i spowolni przeciwnika.

Szybko, Ziomeczki nie daje posiadaczowi tyle prędkości ruchu co Pancerz Umrzyka, ale jest efektywniejszy, jeśli chodzi o rotowanie po mapie całą drużyną. Zamieniamy też spowolnienie Pancerza Umrzyka na nieco bardziej samolubny efekt, by było jasne, że Szybko, Ziomeczki to przedmiot dla wspierających obrońców, a Pancerz Umrzyka jest dla tych, którzy chcą więcej mocy dla siebie.

A jaka w tym moja rola?

„Szybko, Ziomeczki” to niezbyt dobra nazwa dla przedmiotu niemająca wyraźnego motywu. No i nie możemy tak po prostu skopiować efektu wizualnego Eliksiru Żelaza. Chcemy, żebyście to wy zdecydowali, jak będzie wyglądać Szybko, Ziomeczki, gdy dodamy ten przedmiot do gry!

Przygotowaliśmy unikalne koncepcje z różnymi motywami regionalnymi i pasującymi do nich ikonami oraz efektami wizualnymi. Głosujcie na swoje ulubione warianty od 20:00 CEST w poniedziałek 2 października do 2:00 CEST w sobotę 7 października w zakładce Podgląd w kliencie. Bez zbędnej zwłoki, oto wszystkie wersje przedmiotu!

Tajemnicze Zaproszenie

100223_EerieInvitationVFXConcept.jpg

Nie wiecie, kiedy podnieśliście ten dziwny list… ale jest w waszej kieszeni. Nie pamiętacie, żebyście go tam wkładali. Z głębi Wysp Cienia przywędrowało do was zaproszenie od pewnej grupy, przynaglając do zmierzania w określonym kierunku swoim efektem biernym, Mrocznym Listem.

Przecieracz Szlaków

100223_TrailblazerIcon.jpg

100223_TrailblazerVFXConcept.jpg

Ci, którzy stawiają czoła piaskom Shurimy, chcieliby mieć ze sobą legendarną watahę z Nazumah, by przewodziła im w drodze. Efekt bierny, Wytycz Szlak, pozwoli waszym drużynom przejść przez największe niebezpieczeństwa bez strachu, że zabraknie wam zapasów.

Fanfara zwiadowców

100223_ScoutsFanfareIcon.jpg

100223_ScoutsFanfareVFXConcept.jpg

Zwiadowcy z Bandle City, przybywajcie! Ten dźwięk wzywa na pomoc wszystkich Yordlów i daje pewność, że zwiadowcy z Bandle City ruszą z wami W Drogę! (nazwa efektu biernego) przy akompaniamencie pogodnej muzyki.

Gdy już wybierzecie zwycięzcę, doszlifujemy daną koncepcję i dodamy ją w wersji końcowej w styczniu, na początku sezonu 2024. W międzyczasie Szybko, Ziomeczki i inne nowości w rozgrywce znajdziecie na serwerach testowych już od 20 listopada!

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends