w

Gracze LoLa proponują, kto jeszcze mógłby dostać skina z serii Ocean Song. Świetne koncepty

Społeczność League of Legends zaprojektowała interesujące projekty nowych skinów Ocean Song.


Parę dni temu ujawniono wygląd nowych skórek, które zostaną wydane z okazji tegorocznych wakacji. Mowa o nowej serii Ocean Song, z której dodatki kosmetyczne otrzymają Yone, Zeri, Ashe, Nidalee oraz Seraphine. Ta ostatnia dostanie również edycję prestiżową (zobacz: Prezentacja nowych skinów do LoLa. Ocean Song Yone, Nidalee, Seraphine, Zeri, Ashe).

Nowy motyw skórek bardzo spodobał się społeczności. Nie minął nawet tydzień, a internet zalazły fanowskie koncepty, które są naprawdę kreatywne. Fani uważają, że nowa wakacyjna tematyka świetnie pasuje do wielu bohaterów z League of Legends.

Oto kilka najciekawszych propozycji.

Fanowskie koncepty skórek Ocean Song

Nowa seria jest naprawdę kolorowa i obfituje w przeróżne dodatki, jak m.in. muszle, okulary przeciwsłoneczne czy inne gadżety kojarzące się z wakacyjnym klimatem. Społeczności League of Legends bardzo się to spodobało, więc niecałą dobę po ujawnieniu nowych skinów, w sieci zaczęły pojawiać się fanowskie projekty.

Poniższe przykłady pokazują, że motyw nowej serii świetnie pasuje do niejednego bohatera z Summoner’s Rift.

Ocean Song Sona

Autor: gwinshin

Ocean Song Lissandra

Autor: JAMSQUARED

Ocean Song Evelynn

Autor: gwinshin

Ocean Song Viego

Autor: gwinshin

Ocean Song Nami

Autor: gwinshin

Ocean Song Ezreal

Autor: gwinshin

Trudno wybrać, który z powyższych konceptów jest najciekawszy. Wielu fanów bardzo chwali przedstawione grafiki i uważa, że Riot w przyszłości powinien rozważyć wydanie takich skórek.