w

Gracze LoLa wybrali ulta, który ich zdaniem jest najbardziej broken

Społeczność League of Legends dyskutowała o tym, która superumiejętność jest najsilniejsza w grze.


Jak wiadomo, w LoLu jest ponad 160 bohaterów, a każdy z nich ma własny, unikatowy zestaw umiejętności. Zazwyczaj najsilniejszą z nich jest ult, który to często ma ogromny wpływ na wynik team fightu. Superumiejętności bywają różne – jedne skupiają się na eliminacji pojedynczego celu, inne mogą pokonać grupę przeciwników, a jeszcze inne służą jako wsparcie drużyny, leczenie lub pomoc w ucieczce.

Przy tak ogromnej liczbie ultów trudno wybrać ten, który jest najlepszy. Mimo to społeczność League of Legends postanowiła to zrobić. Dyskusja o najbardziej broken superumiejętności pojawiła się na Reddicie i to właśnie ci bohaterowie byli wymieniani najczęściej.

Najsilniejszy ult w League of Legends?

Jeden z użytkowników Reddita zapytał społeczność gry o to, który ult jest najbardziej broken, jeśli zostanie użyty w 100% poprawnie i wyciągnie się z niego pełen potencjał.

Sam autor posta podał kilka propozycji i jak sam przyznał, że rozmyślania na ten temat przyszły po zastanawianiu się nad skillami Barda.

Uważam, że jego R jest jedną z najsilniejszych, ale tak wielu ludzi nie potrafi używać jej poprawnie i kończy się to (w większości przypadków) wyrządzeniem szkody. 

Gracz podał, że poza Bardem w jego opinii najsilniejszymi superumiejętnościami są R Tarica, Xeratha, Ryze’a i Kayle.

Co mówili komentujący? Od razu po zjechaniu w sekcję komentarzy widać, że najczęściej plusowany z nich mówi o Renacie, której to ult ma gigantyczny potencjał, szczególnie w sytuacji, gdy trafi całą drużynę przeciwną.

Wiele osób zgodziło się z tym, że obok Renaty Glasc to właśnie Taric ma najbardziej broken R.

Niektórzy wspominali Sylasa, Oriannę, Lillię, Qiyanę czy Nunu. Większość komentarzy skupiała się na superumiejętnościach, które użyte w dobrym momencie mogą objąć całą drużynę przeciwną, najlepiej nakładając na nią CC.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends