w

Ten gracz League of Legends twierdzi, że zagrał jak Faker. Co wydarzyło się w tej walce?

Jeden z graczy pochwalił się nagraniem, na którym zrobił „outplay jak Faker”.


Fani League of Legends lubią chwalić się widowiskowymi akcjami. Szczególnie mowa tutaj o udostępnianiu nagrań z meczów na Reddicie, gdzie skomentować je mogą inni gracze.

Czym więcej dzieje się na filmiku, tym lepiej. Jeszcze większe zainteresowanie zdobywa się, gdy autor wspomni, że nigdy wcześniej nie zrobił takiego outplay’u lub zagrał niczym znany profesjonalista.

Tak było w tym przypadku. Jeden z użytkowników Reddita napisał, że podczas meczu ograł przeciwnika niczym Faker. Co dokładnie się wydarzyło?

Zagranie w stylu Fakera

Użytkownik Reddita o pseudonimie wazaaup wrzucił do internetu nagranie, na którym widać widowiskową akcję, która zdaniem autora jest outplay’em w stylu Fakera.

Na filmiku widać fragment meczu, dokładniej blind picka, w którym wspomniany użytkownik gra jako Zed. Jego przeciwnikiem jest ten sam champion i w pewnym momencie dochodzi do zaciętej walki między nimi.

Jako że obaj grają tym samym bohaterem, zapewne każdy z nich chce ograć wroga i pokazać, że jest dużo lepszym Zedem.

Video

Komentujący podchwycili to, że autor porównał to do zagrania Fakera i zaczęli pisać komentarze w stylu komentatorów profesjonalnych rozgrywek.

Inni żartowali, że grają w League of Legends od 10 lat, a nie wiedzą, co dokładnie wydarzyło się na ekranie.

Jedno jest pewne, wspomniany gracz na pewno poczuł ogromną satysfakcję, ponieważ udało mu się ograć przeciwnika, który grał tym samym championem.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends