Jak mogłaby wyglądać klasyczna skórka Kayle z LoLa nawiązująca do jej starego wyglądu?

League of Legends

Reklama

Autor projektów klasycznych skórek bohaterów LoLa stworzył również koncept skina do Kayle.


Pojawiła się kolejna grafika przedstawiająca pomysł na klasyczną skórkę, bazującą na wyglądzie bohatera sprzed jego reworku. Chodzi o Kayle.

To o nią prosiło wielu graczy po tym, jak twórca opublikował pierwsze tego typu grafiki. Jak wyszło tym razem? Czy stary wygląd postaci wywoła w graczach poczucie nostalgii?

Projekt klasycznej skórki Kayle

Reklama

Kayle to jedna z najstarszych postaci w League of Legends. Na Summoner’s Rift pojawiła się 21 lutego 2009 roku, więc prawie 12 lat temu.

Reklama

Od początku ona, jak i jej siostra – Morgana, były symbolem przeciwieństw w postaci aniołów: upadłego i grzesznego oraz tego, który podąża sprawiedliwą drogą.

Lata mijały, a projekt Kayle starzał się dość mocno. Było pewne, że w końcu czeka ją rework. I tak właśnie się stało, w okolicach 10 urodzin bohaterki.

ZOBACZ – Koncepty i motyw przewodni najnowszej serii skórek w LoLu – Battle Queens

Morgana i Kayle zostały odświeżone graficznie. O ile pierwsza z sióstr nie zmieniła szczególnie swoich umiejętności, to nowa Kayle otrzymała nowe umiejętności, które nawiązywały do oryginału, ale również dawały powiew świeżości.

Po tych zmianach postać zyskała nowych fanów, jak i straciła część tych, którym rework nie przypadł do gustu.

TorokArt, znany już w środowisku graczy przez cykl swoich ostatnich projektów, postanowił stworzyć klasyczną skórkę do Kayle. Bohaterka na grafice ponownie zyskuje swoją starą, charakterystyczną zbroję, a w jej stroju dominują kolory czerwieni i złota.

Zainteresowani projektami TorokArt mogą przejrzeć inne pomysły na klasyczne skórki:

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej