w

Kontynuacja genialnej serii skórek, która nigdy nie trafi do LoLa. Nie ma jej też w Wild Rift

Do jednej z gier Riotu niedawno trafiło kilka nowych skinów. Gracze żałują, że nie zobaczą ich w League of Legends.


Legends of Runeterra to karcianka stworzona przez Riot Games. Tytuł wyróżnia się ogromną liczbą rozbudowanych grafik, które przedstawiają nie tylko bohaterów znanych z Summoner’s Rift, ale również innych mieszkańców Runeterry, w tym magiczne zwierzęta, które można spotkać w przeróżnych regionach.

Karcianka wyróżnia się także tym, że posiada unikatowe serie skórek, które nie są dostępne w żadnej innej grze Riotu. W ubiegłym roku wydano również ekskluzywną bohaterkę – Norrę, właścicielkę Yuumi (zobacz: Riot zaprezentował nową bohaterkę – Norrę, właścicielkę Yuumi. Niestety ta nie trafi do League of Legends).

Według wielu LoR ma coś jeszcze, czego nie mają inne tytuły tworzone przez Riot Games. Chodzi o genialną serię Corrupted, która doczekała się już wielu interesujących skinów.

Nowe skórki z serii Corrupted

Seria Corrupted nie jest nową linią skinów, ponieważ pojawiła się już w przeszłości. Wcześniej skórki z tym motywem otrzymali m.in. Zoe, Diana, Leona czy Taric. Gdy tylko grafiki skinów pojawiły się w internecie, wielu graczy uznało, że jest to jedna z ciekawszych serii powiązanych z League of Legends.

Niestety fani LoLa czy Wild Rift musieli obejść się smakiem, ponieważ motyw Corrupted był dostępny tylko w karciance. Z czasem okazało się, że Riot chce rozwijać to uniwersum i wydaje nowe skiny, tym razem do Azira, Xeratha, Nasusa oraz Renektona.

Każda z nich ma różne wersje splash artu, tak jak to w LoR bywa – bohaterowie awansują, a wtedy zmienia się ich grafika.

Tak prezentują się wspomniane wyżej skiny. Wielu graczy uważa, że są tak samo świetne, jak poprzednia część serii.

Corrupted Azir

Corrupted Nasus

Corrupted Xerath

Corrupted Renekton 

Skórki powiązane są z aktualną przepustką w LoR, która kończy się za około 15 dni. Wśród nagród można znaleźć m.in. fragmenty Aatroxa, Nasusa czy Kindred, emotki, ikonki oraz sporo skrzyń.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends