w

Nowy DJ w League of Legends? Z kim będzie współpracowała DJ Sona?

DJ Sona powróci w nowym utworze? Riot zadaje kolejne pytanie związane z muzyką.


Fani muzycznych skórek są podekscytowani, ponieważ jeden z Rioterów odpowiedzialnych za muzykę w produkcjach Riot Games znów poruszył ten temat, tym razem pytając o Sonę. Szykuje się nowa piosenka?

Riot planuje stworzyć nowy utwór muzyczny?

Parę dni temu pisaliśmy o pytaniu jednego z Rioterów – Toa Dunna. Pracownik odpowiedzialny za muzykę w produkcjach Riot Games wrzucił posta z grafiką z pytaniem o historię Amumu. Każdy, kto śledził komentarze lub przeczytał artykuł kojarzy pewnie fakt, że Amumu nie cieszył się dużym zainteresowaniem. Gracze podali zupełnie inne typy, a wśród wielu komentarzy powtórzyła się Sona (zobacz: Riot tajemniczym pytaniem podpowiada, że niedługo możemy lepiej poznać historię jednej z postaci).

Na tym się nie skończyło. Minęło trochę czasu i pojawiła się kolejna grafika w podobnym stylu, tym razem z pytaniem o Sonę. Toa Dunn zapytał o to, z kim mogłaby współpracować wspomniana bohaterka. Patrząc na to, że Rioter odpowiada za muzykę, można spekulować, że twórcy planują pracę nad projektem podobnym do K/DA lub True Damage.

Toa Dunn napisał pod swoim postem:

Obecnie nad tym nie pracujemy, ale ciekawi nas, czego słuchaliście w ostatnim czasie.

Przez ostatnie lata Riot bardzo mocno skupiał się na muzyce, a skórki muzyczne były po prostu wydanym skinem, ale wiązały się z produkcją utworu, do którego zatrudniało się gwiazdy, stworzeniem teledysku, przeróżnych gadżetów dla fanów, a w przypadku True Damage nawet rozbudowanej kolekcji ubrań we współpracy z luksusowym francuskim domem mody Louis Vuitton.

DJ Sona nie jest nową skórką, wydano ją 25 lutego 2015 roku, więc ponad 5 lat temu. Jednak Riot nigdy o niej nie zapomniał i jak widać, możliwe, że po 5 latach bohaterka znów powróci, tym razem współpracując z innym artystą lub zespołem.

ZOBACZ – Czy przedmioty z League of Legends otrzymają własną fabułę?

W komentarzach pod postem Riotera można zauważyć masę propozycji. Gracze podali wielu ulubionych artystów lub takich, których chcieliby usłyszeć w utworze od Riotu. Z bohaterów LoLa parę razy wybrano Yasuo – ze względu na to, że w zespole True Damage jest DJ’em.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends