w

Nowy system maestrii z League of Legends trafił na serwery testowe. Tak to wygląda

Reklama

Zapowiadana aktualizacja systemu maestrii wreszcie trafiła na PBE.


Maestrie bohaterów to ciekawy dodatek do League of Legends, który dla wielu graczy jest niesamowicie istotny, ponieważ za jego pomocą wyrażają oddanie danej postaci. Są i tacy, którzy lubią nabijać wysokie poziomy na wielu championach, a nawet dążą do tego, by mieć minimum 5 level na każdym dostępnym bohaterze.

Od jakiegoś czasu mówi się o odświeżeniu systemu maestrii, który nie tylko doda nowe poziomy, ale także wprowadzi zupełnie inną szatę graficzną. Jak to wygląda w praktyce? Aktualizacja została zakończona i w swojej finalnej wersji trafiła na serwer testowy.

Odświeżony system maestrii

Reklama

Wielka aktualizacja systemu maestrii bohaterów wreszcie trafiła na serwery testowe. Oznacza to, że będzie dostępna dla wszystkich graczy wraz z patchem 14.10, który wejdzie na serwery live 15 maja 2024 roku.

Ważną informacją jest to, że zdobyte wcześniej punkty nie są resetowane, więc gracze nie muszą się niczego obawiać. To, co już zostało zdobyte, zostanie przekształcone do nowego systemu.

Tak prezentuje się wygląd nowych rang, ekran informujący o awansie czy maestri na liście bohaterów w kliencie:

Nowy system od samego początku wywoływał dość skrajne reakcje ze strony społeczności. Do teraz niektórzy twierdzą, że odświeżone grafiki wyglądają tandetnie i kojarzą się z grą mobilną. Są też i tacy, co są wszystkimi zmianami niesamowicie podekscytowani i cieszą się, że Riot cały czas rozwija swoją grę.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends