w

Perfekcyjny ult Pantheon z League of Legends? Gracz pokonał przeciwników i nie tylko

Jeden z graczy pochwalił się świetnym zagraniem. Wybrał idealny moment na użycie superumiejętności Pantheona.


Pantheon to bohater, którego superumiejętność jest naprawdę charakterystyczna. Kojarzą ją nawet nowi gracze, którzy choć raz spotkali go w swoim meczu. Ult championa pozwala na wiele interesujących zagrań, od zaskoczenia drużyny przeciwnej, po szybkie przemieszczanie się po mapie, by ukraść Barona czy zakończyć grę, gdy baza wroga jest otwarta.

Jeden z graczy podzielił się filmikiem, na którym widać, jak Pantheon wykonuje idealnego ulta. Nie tylko pokonał swoich przeciwników, ale także zrobił coś, co w znaczącym stopniu przyczyniło się do wygrania meczu.

Wygrana dzięki Pantheonowi

Praktycznie każdy gracz League of Legends wie, że smoki czy Baron Nashor są istotnym elementem rozgrywki, więc warto ich pilnować, a gdy wrogowie chcą ich zgarnąć – często zaryzykować i wskoczyć w ich grupę po to, by ukraść ważny cel.

O ile zwykłe smoki są przydatne, tak najsilniejszym z nich jest Elder Dragon, którego zgarnięcie jest naprawdę istotne i nierzadko właśnie podczas walki o Starszego Smoka okazuje się, która drużyna tak naprawdę zdobędzie zwycięstwo.

Jeden z graczy podzielił się na Reddicie nagraniem, na którym widać, jak jeden z teamów walczy z Elder Dragonem. W tym samym czasie Pantheon z drużyny przeciwnej decyduje się na użycie superumiejętności.

Gracz widowiskowo wpada prosto w jamę smoka i nie tylko kradnie Elder Dragona, ale również zabija wrogów.

Jak można zauważyć na nagraniu, sytuacja drużyny niebieskiej nie wyglądała ciekawie. Przeciwnicy zdobyli do tej pory wszystkie smoki oraz prowadzili w liczbie zabójstw. Poza tym niebieska baza miała zniszczone dwa inhibitory, a dodatkowo wkraczała do niej armia minionów.

Pantheon idealnie wyczuł moment na wkroczenie ze swoim ultem. Gdyby zdecydował się na niego nieco później lub wcześniej, cała akcja mogła potoczyć się zupełnie inaczej i Starszy Smok nie trafiłby w ręce jego drużyny.

Zgodnie z informacją na Reddicie drużyna bohatera niedługo po całym zagraniu zakończyła grę, zdobywając upragnione zwycięstwo.