w

Riot August niebezpiecznie żartuje o nowym junglerze z LoLa. Będzie miał kilkanaście pasywek?

Jeden z Rioterów poruszył temat nadchodzącego do League of Legends bohatera.


Jak już wiadomo, do LoLa dołączą 4 nowe postacie. Jedna z nich to Darkinka o imieniu Naafiri, kolejny to ognisty support Milio, a poza nimi są jeszcze dwaj championi, o których nie mówiono za dużo. Na razie ujawniono, że będzie to jungler oraz midlaner.

Jeden z Rioterów zaczął żartować na temat wspomnianego junglera. Czy będzie naprawdę skomplikowanym bohaterem?

„Wygłodniały jungler” z League of Legends

Parę dni temu pojawiły się przecieki, w których informowano, że jedna z najnowszych postaci będzie pochodzić z Noxus. Co więcej – jej motywem ma być „Czarny zamek”. Niedługo potem twórcy potwierdzili, że faktycznie pojawi się taki bohater, a co ciekawe – będzie „wygłodniałym junglerem”.

Tak o nowych championach mówiła Lexi „Riot Lexical” Gao:

Gdzieś na horyzoncie czeka na nas również pewien wygłodniały jungler i uzdolniona artystycznie środkowa postać.

Obecnie jest jednak jeszcze zbyt wcześnie, by mówić na ten temat, choć z pewnością wrócimy do nich w kolejnych zapowiedziach.

Temat junglera powrócił. Tym razem napisał o nim znany wśród graczy Riot August, który niejednokrotnie żartował z nowych postaci lub parodiował wypowiedzi społeczności (zobacz: Riot się śmieje i przyznaje, że „tak, to prawda, skille Zeri to kopia innych postaci!”).

Tym razem August napisał:

Właśnie zatwierdziliśmy zestaw umiejętności dla „wygłodniałego junglera”. To ta postać będzie championem zaraz po Naafiri! Już nie mogę się doczekać.

(Bohater będzie miał jedną dodatkową pasywkę za każdy mecz rankingowy, który przegram w tym sezonie). 

Oczywiście wypowiedź Riotera to żarty nawiązujące do narzekań związanych z nowymi championami, które według niektórych są przekombinowane i udziwniane na siłę.

Gracze zgadują, kim może być wspomniany jungler. Niektórzy strzelają, że będzie to bohaterka znana z karcianki Legends of Runeterra.

Dlaczego właśnie Ophelia Noradi (bo tak nazywa się kobieta po prawej)? Według fanów wiele rzeczy pasuje idealnie – bohaterka pochodzi z Noxus, zajmuje się magią krwi (pasuje do „wygłodniałego” motywu), a jej styl świetnie współgra z konceptem „Czarnego zamku”.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends