w

Riot zaprezentował oficjalny zwiastun powrotu serii Star Guardian z League of Legends

Twórcy opublikowali krótka animację, która zapowiada najnowsze skórki z serii Czarodziejek Gwiazd.


W ostatnim czasie mówi się naprawdę dużo o tym, że znana i lubiana seria Star Guardian powróci. Można śmiało powiedzieć, że jest to jeden z popularniejszych motywów w grze, który był rozbudowany przez kilka lat, a wszystko zaczęła niepozorna skórka do Lux.

Dziś skinów z tej serii jest naprawdę dużo – nie tylko w podstawowej wersji, ale również w piżamowej czy prestiżowej. Jak zapowiedziano wielki powrót Czarodziejek? Oto oficjalny zwiastun.

Zwiastun Star Guardian i więcej

Na oficjalnym kanale League of Legends na YouTube pojawił się nowy filmik związany z Czarodziejkami Gwiazd. Klip nazwano Return to Valoran City – Star Guardian 2022 i trwa on niecałą minutę.

Animacja przedstawia wiele klimatycznych ujęć, a na samym końcu widać bohaterkę z różowymi włosami – jest nią najpewniej Kai’Sa, której skórka Star Guardian również jest związana z różowymi kolorami.

Wiadomo również, że seria powróci już 14 lipca. Na Twitterze pojawiła się następująca informacja:

Mamy nadzieję, że też nie mogliście się doczekać! Witamy z powrotem w Valoran City! #StarGuardian powraca już 14 lipca.

Pozostaje czekać na drugą połowę lipca i premierę najnowszej odsłony Czarodziejek Gwiazd. Od poprzednich skinów z tej serii minęły już 3 lata, więc nic dziwnego, że fani uniwersum wyczekują każdej nowej informacji.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends