w

To prawdopodobnie kolejny skin, który nie pojawi się w LoLu. Kto tym razem go dostanie?

Do Wild Rift trafi nowa skórka, która nie będzie dostępna w League of Legends na PC.


Większość fanów LoLa wie, że mobilna wersja gry posiada wiele własnych, unikatowych skórek, które nie pojawiają się na Summoner’s Rift na PC. Początkowo skórki, które pojawiały się jedynie na urządzeniach mobilnych, wzbudzały wiele emocji u fanów. Niektórzy twierdzili, że Riot bardziej skupia się na Wild Rift, a oryginalny LoL poszedł w odstawkę. Dziś to, że mobilna Liga ma wiele unikatowych skinów już nikogo nie dziwi.

Około miesiąca temu wydano skórkę Zephyr Dragon Master Yi, która była ekskluzywną zawartością dla Wild Rift. Teraz fani Ligi na urządzenia mobilne będą mieli szansę otrzymać kolejnego tego typu skina. Kto go dostanie?

Glorious Orianna w Wild Rift

W Wild Rift, tak jak w League of Legends, gracze, którzy osiągnęli rangę Złotą lub wyższą otrzymują darmową skórkę, która nie będzie potem już nigdy dostępna. W LoLu na PC seria tego typu skinów to Victorious, natomiast w wersji mobilnej – Glorious.

Skórki Glorious często przedstawiają bohaterów z fioletowymi włosami i złotymi elementami na strojach.

Kto tym razem otrzyma skina z tej serii? Okazuje się, że będzie to Orianna. Tym razem sytuacja jest o tyle ciekawa, ponieważ bohaterka ta otrzymała również skórkę z serii Victorious, która była nagrodą za sezon rankingowy 2018.

Inne skórki Glorious z Wild Rift

Glorious Tryndamere

Glorious Jinx 

Glorious Lulu

Więcej o ekskluzywnych skórkach w Wild Rift można poczytać tutaj: Świetne skiny, które Riot stworzył do postaci LoLa, a których nigdy nie zobaczycie na PC.