w

Tyler1 wściekły na obecny stan League of Legends – „Nie mogę grać w to g*wno”

Jeden z popularniejszych streamerów LoLa w ostry sposób wypowiedział się na temat aktualnego stanu gry.


Na niedawnym streamie Tyler1 w ostry i wulgarny sposób wyraził swoją frustrację z powodu słabego balansu League of Legends. Streamer zrobił to w charakterystycznym dla siebie stylu – krzycząc i nie ograniczając się w dosadnych słowach.

Jego zdaniem obecnie tytuł od Riotu jest w „g*wnianym” położeniu i nie da się w niego grać przez fatalny balans.

Tyler1 ostro o League of Legends

Tyler1, czyli Tyler Steinkamp, to osoba, której tak naprawdę nie trzeba przedstawiać. Większość graczy LoLa kojarzy go choć trochę, głównie przez jego wybuchową osobowość. Trzeba przyznać, że amerykański streamer jest naprawdę charakterystyczny i trudno podrobić jego temperament.

Podczas jednej z niedawnych transmisji na żywo streamer postanowił w dosadny sposób skomentować aktualny stan League of Legends. Jego zdaniem gra sprawia, że ludzie są nieszczęśliwi, a on sam wraca do niej tylko po to, by mieć kontent na YouTube.

Video

Szczerze mówiąc, nie mogę grać w to g*wno. To jest okropna gra. Deweloperzy ją ku*wa zabili, wszyscy są nieszczęśliwi, grając w nią. Ludzie są nieszczęśliwi, ponieważ balans jest tak zły, że tiltuje wszystkich. Prawdopodobnie gram jedną grę dziennie na srebrnym koncie tylko po to, by publikować coś na YouTube.

Podczas streamu Tyler1 nie tylko podkreślił swoje niezadowolenie, ale także omówił konkretne aspekty balansu gry, które uważał za złe – od bohaterów po mechanikę rozgrywki. Wypowiedział się także o nadchodzących aktualizacjach z okazji sezonu 2024.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends