w

1728 kałamarnic z Minecrafta użyte w nietypowym celu. Gracze dołączają do trendu

Jak wygląda ekran, stworzony z 1728 kałamarnic w Minecrafcie?


Bad Apple to popularny utwór muzyczny znany z serii gier Touhou Project posiadający bardzo charakterystyczną czarno-białą animację. Jest to jeden z powodów, który sprawił, że fani produkcji z całego świata starają się odtworzyć klip, wykorzystując to, co aktualnie znajduje się w ich rękach. Tym razem gracz Minecrafta postanowił wykorzystać świecące kałamarnice, które dopiero co trafiły do gry.

Kałamarnice, które posłużyły za ekran

Minecraft pozwala graczom na naprawdę bardzo dużo – czy to za sprawą modyfikacji, czy wbudowanego command blocku i dostępnych poleceń. Trzeba przyznać, że mimo licznych zaskakujących projektów, pomysł na użycie kałamarnic jako niewielkiego wyświetlacza może zdziwić.

Użytkownik o nicku gbubs1 postanowił wykorzystać kontrast kałamarnic oraz ich świecących wariantów, do zaprezentowania animacji stworzonej do utworu muzycznego Bad Apple, który został opisany wyżej. Jak wyglądał efekt?

Nie jest to pierwszy raz, kiedy gracze mogą zobaczyć niekonwencjonalny sposób na przedstawienie animacji utworu Bad Apple (Niesamowita animacja utworu Bad Apple odtworzona w Minecrafcie za pomocą komend). Ostatnim razem wykorzystano do tego celu opadające po blokach miodu przedmioty, a zdaniem społeczności obie metody wywarły bardzo podobne odczucia.

Wśród komentarzy można znaleźć wiele wzmianek o tym, do czego jeszcze można wykorzystać tego typu wyświetlacz oraz wiele miłych słów w kierunku autora projektu.