w

5 najlepszych skinów w Minecrafcie, które wyjątkowo dobrze sprawdzą się w PvP

Jak skórka może zapewnić przewagę na serwerach PvP? Kilka propozycji, na które decydują się gracze.


Każdy, kto zakupił Minecrafta, ma możliwość zmienić wygląd swojej postaci za pośrednictwem skina. Te zaś są naprawdę różnorodne i mogą nie tylko dobrze wyglądać i pomóc się wyróżnić, ale i dać przewagę w niektórych okolicznościach.

PvP w sześciennym świecie powiązane jest z wyglądem bohatera na wiele sposobów, a gracze wymyślili równie wiele rozwiązań, które mogą wprowadzić w zakłopotanie swoich przeciwników. Na czym one polegają?

Jak prezentują się skórki?

Kamienny kamuflaż

Pierwszym skinem na liście jest kamienny kamuflaż. Aktualnie używa go ponad 7 tysięcy graczy. Posiada on tę samą teksturę, co czysty kamień, który można znaleźć praktycznie wszędzie. Wraz z połączeniem go z przyciskiem „Shift” ukrywającym nazwę gracza, można stać się prawie niewidocznym dla przeciwników w dowolnej jaskini.

Skórkę można pobrać tutaj.

namemc.com

Skin Dream

Dream jest aktualnie najlepiej rozpoznawalnym twórcą internetowym powiązanym z międzynarodową sceną Minecrafta, który na dodatek uznawany jest za jednego z najlepszych graczy PvP. Użycie jego skina może nie tylko pokazywać lojalność wobec twórcy, ale i wprowadzić w zakłopotanie graczy z zagranicznych serwerów, którzy mogą pomyśleć, że trafili na kogoś tak popularnego w swoim lobby.

Na dodatek, Dream postanowił stworzyć wydarzenie dotyczące tej skórki. Warto wziąć w nim udział, bowiem dzięki temu eventowi jest możliwość wygrania 1 tysiąca dolarów. Więcej na temat akcji youtubera można przeczytać w tym artykule.

Natomiast samą skórkę można pobrać tutaj.

namemc.com

Wielkie L

Pojedyncza litera L w języku angielskim oznacza porażkę. Ta skórka może naprawdę zniechęcić przeciwnika do walki, który już na samym starcie widzi kogoś pewnego swojego zwycięstwa.

Skórka do pobrania jest w tym miejscu.

namemc.com

Steve

Podstawowy skin Steve przeważnie oznacza, że gracz jest stosunkowo nowy w Minecrafcie i po prostu nie zmienił jeszcze swojej skórki. Na serwerach PvP jest to zaś równoznaczne, z tym że taki gracz jest po prostu łatwym celem.

Skórka jest możliwa do pobrania tutaj.

namemc.com

Pełna zbroja

Ostatni skin na liście może zapewnić graczowi to, że inni będą starali się go unikać. Pełna diamentowa zbroja może sugerować, że walka będzie naprawdę ciężka i ktoś ze słabszym ekwipunkiem raczej będzie wolał jej uniknąć. Po dokładnym przyjrzeniu się tak naprawdę okazuje się, że jest to wyłącznie skórka imitująca wygląd zbroi. Z daleka jednak odróżnić je jest naprawdę trudno.

Skórkę można pobrać w tym miejscu.

namemc.com
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft