w ,

Dlaczego nagle tyle osób w Minecraft nosi tego skina? Youtuber rozdaje po tysiąc dolarów

Dream, znany zagraniczny youtuber, postanowił zorganizować dla swoich widzów kolejną akcję.


Serwery Minecrafta są hitem nie tylko na polskim Twitchu i Youtube, ale także za granicą. To też dzięki jednemu z takich serwerów niedawno padł 4 najwyższy wynik oglądalności w historii Twitcha. Tylko jednego streama oglądało ponad 650 tysięcy osob.

Stream pochodził z serwera stworzonego między innymi przez Dreama. Tego samego, który ostatnio był wielokrotnie oskarżany o oszukanie na swoich speedrunach. Teraz youtuber postanowił dać coś widzom, którzy noszą jego skina.

Po tysiąc dolarów za skina

W ciągu następnych 9 dni Dream rozda w sumie 5 tysięcy dolarów. Po tysiąc na osobę. O akcji zrobiło się głośno również w Polsce, dlatego wiele osób nagle zaczęło używać charakterystycznego, zielonego skina.

Jak zdobyć tysiąc dolarów? Wystarczy zjawiać się na serwerze Hypixel, gdzie najczęściej można obecnie spotkać Dreama. Ma to być coś w rodzaju podarunku dla widzów, ale i nie tylko.

Bardzo możliwe, że niedługo powstanie coś podobnego także w Polsce. Już teraz wiele pomysłów zza granicy ląduje na polskim Youtube zajmującym się Minecraftem, więc możliwe, że ktoś będzie chciał to powtórzyć. Akcja rozdawania przykładowo 1000 złotych dla pięciu osób z danego serwera na pewno wywołałaby dużo emocji i zyskała na rozgłosie.