w

Chezjusz otrzymał srebrny przycisk na YouTube. Co dalej się dzieje z 70-latkiem grającym w Minecrafta?

Sympatyczny dziadek grający w Minecrafta podbił polski YouTube. Teraz otrzymał srebrny przycisk twórcy.


Chezjusz tworzył treści dla małej grupy osób, po czym jego kariera bardzo mocno się rozwinęła. Nadal nam bardzo miło, że byliśmy ważną tego częścią. 70-latkowi udało się zdobyć 280 tysięcy subskrypcji i to w zaledwie kilka tygodni.

Tak, jak można się było spodziewać, jego wyświetlenia dość mocno spadły, ale nie ma to większego znaczenia. Chezjusz ma bowiem oddaną widownię, która chętnie komentuje filmy i oczywiście je ogląda. A to zebranie swojej społeczności jest najtrudniejsze.

Chezjusz udowodnił już, że Minecraft jest dla każdego. Teraz zrobił to samo z YouTubem

W obecnych czasach fraza “70-letni YouTuber” brzmi jak oksymoron. Wydaje się, że starsi ludzie stronią od technologii, a tym bardziej przerastałoby ich zostanie popularnym twórcą w Internecie. Chezjusz swoją postacią udowodnił jednak, że istnieją wyjątki od tej reguły i również seniorzy mają szanse zaistnieć na YT.

Na ten moment filmy Chezjusza w lipcu obejrzano ponad 3 miliony razy, w sierpniu był to nieco ponad milion.

To bardzo wysokie liczby, których wielu youtuberów nigdy nie osiągnie. Chezjusz spokojnie może uchodzić za przykład, jak życie bywa zaskakujące. Oczywiście 70-latek dalej nagrywa filmy i wciąż poprawia widzom humory.

Widok ten jest naprawdę uroczy. Sam Chezjusz próg 100 tysięcy subskrypcji przekroczył już jakiś czas temu, natomiast jego kanał nieustannie się rozwija.