w

Dream, popularny youtuber Minecrafta ze sporą krytyką za sprzedawanie swoich zdjęć

Dream wpadł na dość niestandardowy pomysł, jeżeli chodzi o sprzedawanie “merchu”.


Dream jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych youtuberów, szczególnie z Minecrafta. Ostatnio wpadł on na dość niestandardowy pomysł sprzedawania swojego produktu. Tym produktem jest opaska na rękę.

I nie byłoby w tym nic niesamowitego – końcu wielu youtuberów sprzedaje coś takiego. Widzowie mają problem tutaj chociażby z ceną. Dream chce za to 25 dolarów, czyli w przeliczeniu ponad 117 złotych.

Co jest w tej opasce takiego wyjątkowego?

Sama opaska to w rzeczywistości USB. Znajdują się na nim różnego rodzaju rzeczy związane z youtuberem. Są jego zdjęcia z młodości, screeny z gier, rozdziały ze “starych książek”, maile z dzieciństwa, memy i różnego rodzaju grafiki.

Zamysł ten choć ciekawy, to doczekał się sporej krytyki. Głównie dlatego, że ludzie zinterpretowali to jako sprzedawanie byle czego po dość wysokiej cenie.

Jest to oceniane jako niesamowicie dziwne. Fakt, to coś nowego – nikt wcześniej nie sprzedawał USB z jakimiś wydawałoby się dość losowymi rzeczami. Ale widząc, jakie emocje to generuje, to zapewne dopiero początek tego typu produktów.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Minecraft