w

Gracz zwrócił uwagę na ten szczegół w skrzyni z Minecrafta. Trudno to odzobaczyć

Czy przepis na chesta w grze jest niekompletny? Czego tam brakuje?


Skrzynia to jeden z najbardziej znanych bloków, ponieważ służy do przechowywania przedmiotów. Używana jest już na początku rozgrywki i towarzyszy graczom przez całą przygodę w sześciennym świecie.

Wytworzenie skrzyni jest bardzo proste, ponieważ wystarczy do tego 8 desek włożonych do Crafting Table. Tak naprawdę nie trzeba tego tłumaczyć, ponieważ jest to przepis, który zna każdy fan gry od Mojang.

Jednak czy na pewno chesty powinny być budowane w ten sposób? Jeden z graczy zwrócił uwagę na pewien szczegół. Jak raz się to zobaczy, to trudno o tym zapomnieć.

Skrzynia w Minecraft

Społeczność gry od Mojangu lubi doszukiwać się przeróżnych smaczków i ciekawostek. Jednak czasem bywa tak, że pewien blok widzi się setki razy, a nigdy nie przyglądano mu się dokładnie.

Jeden z fanów miał tak ze skrzynią, aż pewnego dnia zauważył drobny szczegół, który sprawił, że nie będzie mógł patrzeć na ten blok tak samo, jak wcześniej. Chodzi o zamek, który mocno przypomina żelazną sztabkę, mimo że w przepisie na chesta jej nie ma.

Gracz w poście na Reddicie załączył obrazek oraz napisał:

Właśnie zdałem sobie z tego sprawę.

Oczywiście jest to pewne uproszczenie, które ułatwia grę i sprawia, że wytworzenie skrzyń nie jest problematyczne. Niektórzy żartowali jednak, że nie powinno się głośno mówić o tym fragmencie chesta, ponieważ „Mojang jeszcze wpadnie na pomysł, by dodać to do przepisu”.

Wydawać by się mogło, że wygląd skrzynki i to, z czego się składa, jest oczywiste, skoro spotkać ją można praktycznie w każdym domku zbudowanym przez graczy. Mimo to po statystykach przytoczonego wyżej wpisu widać, że setki osób kompletnie nie zwróciły uwagi na ten mały szczegół.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft