w

Gracz Minecrafta skończył dość niefortunnie. Zapomniał o pewnym małym szczególe

Ten gracz stracił życie, ponieważ zapomniał, gdzie postawił skrzynkę. Co dokładnie się stało?


Internet jest pełen filmików z sześciennego świata, które przedstawiają różne zabawne lub zaskakujące wpadki graczy. Dużym zainteresowaniem cieszą się klipy, gdy ktoś ginie przez przypadek, szczególnie jeśli jest to hardcore mode. Czym bardziej absurdalna wpadka, przez którą ktoś stracił postępy, tym lepiej.

Bohater tego artykułu zapomniał o pewnym przedmiocie i to właśnie tej item stał się przyczyną jego przegranej. Co właściwie się stało?

Nieszczęśliwy upadek w Minecrafcie

Użytkownik Reddita o pseudonimie NefariousnessOk583 wrzucił filmik, który przedstawia dość niefortunny upadek z wysokości, który – jak łatwo zgadnąć – zakończył życie gracza.

Z opisu klipu wynika, że autor budował farmę Pillagerów i w pewnym momencie uznał, że czas wrócić na dół, więc skoczył z utworzonej wieży.

Budowałem farmę raidów. Shulker boxy nie renderują się w oddali… Zapamiętam. 

Jak widać na filmiku, gracz spadał przez pewien czas z nadzieją, że wyląduje w wodzie, co uchroni go przed śmiercią. W między czasie przeglądał ekwipunek, gdy nagle okazało się, że pod nogami znajduje się shulkerowa skrzynia. Nie było jej widać z wysokości, co zmyliło autora wpisu.

Video

Nagranie szybko zdobyło sporo pozytywnych opinii. W pewnej mierze zapewne dlatego, że gracze lubią oglądać różne rodzaje śmierci w sześciennym świecie. Tym bardziej, jeśli jest to hardcore mode, a w tym przypadku tak było.

W komentarzach niektórzy nie rozumieli, dlaczego autor wpisu wylądował akurat tam, skoro miał sporo innych możliwości.

Będąc szczerym, miałeś cały ocean przed sobą. Dlaczego uznałeś, że masz wylądować właśnie tam? 

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft