w

Gracze Minecraft wybrali ulubiony kolor łóżka. Większość osób preferuje barwę…

Reklama

To właśnie ten kolor łóżka jest najczęściej wybierany w sześciennym świecie.


Pula graczy Minecraft jest gigantyczna, a tak zróżnicowana społeczność nie musi być ze sobą zgodna w wielu kwestiach. Czasem jednak bywa tak, że fani mają bardzo podobne poglądy. Tak jest tym razem, a chodzi o ulubiony kolor pościeli.

Łóżko w sześciennym świecie to nie tylko jeden z najbardziej podstawowych elementów każdego domu, ale przede wszystkim blok służący do zmieniania punktu odrodzenia gracza oraz przesypiania nocy.

Kolor łóżka w Miencraft

Reklama

Choć łóżka niezależnie od tego, jak wyglądają, zawsze działają tak samo, wielu fanów Minecrafta zwraca uwagę na to, jaki kolor ma ich pościel. Nie ma w tym nic dziwnego – w końcu po to twórcy dodali możliwość wyboru z szerokiej palety barw, by lepiej dopasowywać ten blok do swojego wnętrza.

Obecnie w grze dostępnych jest wiele wersji kolorystycznych łóżka: białe, czarne, żółte, zielone, niebieskie czy różowe. Niektóre kolory mają też różne odcienie, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Reklama

Jeden z użytkowników Reddita zapytał społeczność o to, który kolor łóżka jest tym najlepszym. Czy gracze w ogóle mają ulubioną barwę pościeli? Okazuje się, że tak. Wybór fanów nie będzie zaskakujący dla weteranów Minecrafta.

Najpopularniejszy komentarz w wątku, który zdobył prawie 3000 reakcji, mówi o łóżku w kolorze czerwonym. Zgodził się z tym autor wpisu, który przyznał, że również preferuje klasyczną barwę pościeli.

Nowi gracze niekoniecznie o tym wiedzą, ale dawniej nie było takiego wyboru, jeśli chodzi o wersję łóżek. Stąd też osoby, które grają w Minecrafta wiele lat, przywiązały się do pierwotnej wersji, która była czerwona.

Kolorowe łóżka wciąż wyglądają dla mnie jak coś zupełnie nowego.

Dla tych, którzy czują tak, jak ja, przypominam, że zostały wprowadzone 7 lat temu. 

Inny z graczy napisał:

Tak, czerwone. Po prostu czuję się źle, gdy nie mam czerwonego łóżka w Minecrafcie, nawet jeśli zwykle bardziej podobają mi się inne kolory. 

Wygląda więc na to, że czerwony kolor łóżka rzeczywiście wbił się w głowy graczy naprawdę mocno.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft