w

Opening anime, ale w stylu Minecraft. Gra powinna dostać swój serial animowany?

Jeden z graczy stworzył „opening Minecrafta”, inspirując się serialem z Netflixa.


Wielu miłośników gry od Mojang na pewno nie pogardziłoby serialem inspirowanym światem Minecrafta. Pomysłów na taką animację na pewno byłoby sporo, ponieważ pula jest praktycznie nieograniczona. Mogłaby być to zarówno produkcja przygodowa czy fantasy, jak i nawet horror.

Tu pojawia się też pytanie – jak mogłaby wyglądać czołówka takiego serialu? Jeden z graczy postanowił to sprawdzić i przerobił opening innego tytułu na taki, by przedstawiał postacie znane z sześciennego świata. Jak wyszło?

Opening Minecrafta

Reklama

Użytkownik Reddita o nicku DinxXyla opublikował filmik, który przedstawia fanowski opening Minecrafta, gdyby ten był anime. Całość wzorowana jest na czołówce serialu Scott Pilgrim Takes Off, który został wydany pod koniec 2023 roku na Netflixie.

Fanowska produkcja wygląda naprawdę dobrze i wydaje się, że ci, którzy nie znają oryginału, uwierzyliby, że jest to prawdziwy opening do anime o Minecrafcie.

Tak wygląda minecraftowa przeróbka, którą opublikował wspomniany gracz:

Video

A to oryginał, na którym wzorował się autor:

Video

W komentarzach na Reddicie pojawiło się wiele opinii, że serial lub film z Minecrafta byłby strzałem w dziesiątkę i fani z chęcią obejrzeliby przygody Steve’a oraz Alex.

Niewykluczone, że w przyszłości powstanie coś tego typu. Według niektórych jest to tylko kwestią czasu. Patrząc na to, że niektóre znane gry otrzymały swoje adaptacje filmowe (np. Five Nights at Freddy’s) czy seriale (np. Arcane z League of Legends), Minecraft w końcu też doczeka się czegoś takiego.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft